LAND ROVER DISCOVERY'NİN 25. YILDÖNÜMÜ, ZENGİN KADRONUN YER ALDIĞI BİR FİLMLE KUTLANIYOR.

KASIM 2014

Dünyanın her köşesinden Land Rover Discovery sahiplerinin maceralarının video görüntülerinden oluşan benzersiz bir film yayınlandı.

Land Rover Discovery'nin 25. yıldönümünü kutlamak üzere yayınlanan bu sıcacık film, Afrika'da 12.000 km'lik bir yolculuktan, yoğun kar yağışı altında işe gitmeye çalışan insanlara kadar Land Rover sahiplerinin son 25 yıl içinde karşılaştıkları çeşitli güçlüklerle ilgili görüntüleri içeriyor. Ayrıca, Discovery sürücülerine, zorlu kış ve arazi koşullarında, derin sularda, kum tepeleri üzerinden dünyanın en erişilmez noktalarına erişirken ve diğer birçok zorlu durumla nasıl başa çıkılacağı yansıtılıyor.

Prodüksyon, 36 ülkeden Land Rover sahiplerinin, Land Rover'ın davetiyle Discovery ile paylaştıkları en güzel anlara ait görüntüleri www.landrover.com web sitesine göndermeleri ile gerçekleştir. Discovery'yi anlatan güç, kapasite ve çok yönlülük, yaklaşık 100 saatin üzerindeki toplam 1000'i aşkın görüntüler sonucunda ortaya çıkan film, dünyanın 24 ülkesinden 70 farklı Land Rover sahibini ve iki köpeği buluşturdu.

Land Rover Pazarlama İletişim Müdürü Dominic Chambers, konu hakkında şunları söylüyor: "Land Rover Discovery'nin 25 yılını kutlamak üzere tüm dünyada gerçekleştirilen inanılmaz yolculuklardan oluşan bir film hazırlamak istedik. Araştırmaya başladığımızda, Discovery'yi şu anki konumuna getiren kişilerin, yani araç sahiplerinin bunu zaten yapmış olduklarını fark ettik. Discovery'nin öyküsü, tüm dünyadaki araç sahiplerinin çektiği binlerce klipte gizliydi. Discovery sahipleri, araçlarını her zaman kalplerinin bir köşesinde tutar. Bu tutkuyu ve macera ruhunu yakalamanın en iyi yolu onların Discovery ile son 25 yıl içindeki kendi keşiflerini sergilemeleri oldu."

© Jaguar Land Rover 2018