KAISER CHIEFS MÜZİK GRUBUNDAN RICKY WILSON VE RAPÇİ EXAMPLE, LAND ROVER'A ÖZEL SPOTIFY UYGULAMASINI TANITIM ÖNCESİNDE TEST ETTİ.

Land Rover, Creative Spaces

Land Rover, internet üzerinden müzik dinleyebileceğiniz eşsiz otomobil içi Spotify uygulamasını tanıttı.

Tüm otomobil modellerinde* mevcut olan iOS uygulaması 27 Eylül itibariyle App Store'dan indirilebilecek.

Land Rover'ın InControl Uygulamaları kütüphanesinde bu ay kullanılmaya başlanan Spotify uygulaması en iyi otomobil içi Spotify deneyimini sunuyor. Uygulama, kullanıcıların akıllı telefonlarından dokunma ve kaydırma hareketleriyle içerikte gezinebildikleri Spotify arayüzünü yansıtıyor.

Kullanıcılar Spotify'ın müzik dinleme alışkanlıklarını tanıyan 'deep learning' (öğrenme) özelliğine dokunarak, kendilerine önerilen parçaları içeren kişiselleştirilmiş ‘Just for You' (Size Özel) çalma listelerine erişebilecek ve böylelikle hareket halindeyken, ekran üzerinden kaydırma yaparak zaman kaybetmeden müziğin keyfini çıkarabilecekler.

Sürücülerin, artık sinyal gücünün düşük olduğu yerlerde endişelenmesine gerek yok. Spotify'ın 'Çevrimdışı Modu' zayıf İnternet bağlantısı koşullarında da indirilen içeriğin görüntülenmesini sağlar.

“Spotify şu anda bir kısmı Land Rover sahibi olan 100 milyonun üzerinde aktif kullanıcı ve 40 milyonun üzerinde üyeye sahiptir. Spotify'ın müşterilerimizin uygulama istek listesinin en üstünde yer aldığını fark ettiğimizde, daha en başından, kullanıcıların gerçekten seveceği bir Spotify deneyimi yaratmak istedik. Spotify tasarım ekibi, en iyi otomobil içi deneyimi yaratmak için Gaydon Genel Merkezi'mizde çalışanlarımızla saatlerce süren kullanıcı çalışmaları yürüttü ve bizimle yakın işbirliği içinde çalıştı. Şu anda InControl Uygulamaları kütüphanemizde mevcut olan uygulamamıza, önümüzdeki aylarda öngörülü arama gibi yeni özellikler eklemek üzere Spotify ile yakın işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz. “
PETER VIRK
LAND ROVER BAĞLANTILI TEKNOLOJİLER VE UYGULAMALAR DİREKTÖRÜ

“Land Rover ile işbirliği yapmak, Spotify olarak bize, kullanıcılarımızın bildiği ve sevdiği Spotify'a benzeyen ve aynı zevki veren bir kullanıcı arayüzüne sahip muhteşem bir premium otomobil ailesi kazandırdı. Otomobil içinde müzik dinlemenin geleceğini yenilemeye ve şekillendirmeye devam ettiğimiz bu yolculuğumuzda, Land Rover ile işbirliği içinde olmak harika. “
JONATHAN TARLTON
SPOTIFY, İŞ GELİŞTİRME

*Henüz cihazlarında Spotify uygulaması bulunmayan InControl Uygulamaları üyeleri, Spotify'ı Apple App Store'dan indirebilir. İndirilmesinin ardından 27 Eylül itibariyle uygulama, akıllı telefon bağlı olduğunda, otomobilin dokunmatik ekranında otomatik olarak görünecektir. Kullanıcıların InControl Uygulamaları aracılığıyla Spotify'a erişmesi için premium üyeliğe sahip olması gerekmez.

*Otomobillerin Land Rover'ın InControl Uygulamaları ile donatılmış olması gerekir.

© Jaguar Land Rover 2018