JAGUAR LAND ROVER BUZDA SÜRÜŞ AKADEMİSİNİ AÇIYOR

17 OCAK 2017

Jaguar Land Rover, açtığı ilk buzda sürüş akademisi ile kuzey kutup dairesinde hayatta bir kez yaşanabilecek bir sürüş deneyimi ve macera fırsatı sunuyor.

Şirketin Lapland, İsveç'teki soğuk hava koşulları test alanında yer alan Buz Akademisinin konukları, Jaguar ve Land Rover yüksek performanslı araçlarla sınırlarını zorlama fırsatı elde edecek. Uzmanların verdiği eğitimle, müşteriler devasa büyüklükteki donmuş göl üzerinde oluşturulmuş buz pistlerinde sıfır derecenin altındaki sıcaklıklarda Jaguar F-TYPE, Jaguar F-PACE ve Range Rover Sport'u deneyimleyecek.

Ayrıca, klasik araçlarla eşsiz bir gezi programı da sunuluyor. Konuklar, Jaguar MKII, MKVII ve Jaguar XK150 ile Land Rover I, II , III Serilerini modern frenler, hidrolik direksiyon veya çekme kontrolü olmadan kullanmayı deneyimleyebilecek.

Araçlarımız en zorlu koşullarda performans gösterecek şekilde üretilmiş ve test edilmiştir. Yeni Buzda Sürüş Akademisi'nde, konuklar en sevdikleri Jaguar ve Land Rover modellerinde sınırlarını nasıl zorlayabileceklerini öğrenecek ve unutulmaz kutup şartlarında gerçekten neler yapabileceklerini görecek.

MARK CAMERON JAGUAR LAND ROVER MARKA DENEYİMİ DİREKTÖRÜ

2.490 EURO’dan başlayan fiyatlarla sunulan üç ve dört gecelik programlar konaklama, yemek, transfer hizmetleri ve konukların sürüş becerilerini geliştirmesine ve gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşamasına yardımcı olacak profesyonel sürücüleri içeriyor. Ocak 2017 tarihi itibariyle rezervasyonlarınızı yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Dağ manzarası ve ormanlarıyla ünlü Lapland, Akademinin yakınında kar motorları ve Husky'lerle gerçekleştirilen kızaklı safari gezileri ile Arctic Circle (Kutup Dairesi) deneyimlemek isteyen konuklar için kusursuz bir seçenek oluşturuyor.Örnek gezi programı:

1. GÜN
İsveç, Arvidsjaur Havaalanı'na Ulaşma
Silverhatten Oteli'ne transfer / karşılama ikramları

2. GÜN
Araç tanıtımı
Buz pistinde sürüş.


3. GÜN
Buz pistinde sürüş
Jaguar Land Rover’ın soğuk iklim test alanı gezisi
Arazi sürüşü
Geleneksel İsveç avcı kulübesinde veda yemeği

4. GÜN
Opsiyonel aktiviteler
Kar motoru deneyimi
Husky'lerle kızaklı safari
Arvidsjaur Havalimanı'na transfer

© Jaguar Land Rover 2018