GAME OF THRONES'UN YILDIZ OYUNCUSU İNGİLTERE'NİN AMERİKA KUPASI TAKIMINDA.

İngiliz aktör Alfie Allen, New York'a gelerek Louis Vuitton Amerika Kupası Dünya Serisi yelken yarışlarında mücadele etmeye hazırlanan İngiliz takımına katıldı.

İngiliz aktör Alfie Allen, dün New York'a gelerek bugün başlayacak olan Louis Vuitton Amerika Kupası Dünya Serisi yelken yarışlarında mücadele etmeye hazırlanan İngiliz takımına katıldı.

Jesse Eisenberg'ın oyunu THE SPOILS'in West End'deki ilk gösterimi için sürdürdüğü yoğun provaların arasında zaman ayıran Allen, Amerika'yı temsil eden Defenders Oracle Team USA ile Hudson Nehri üzerinde yapacakları mücadele için Sir Ben Ainslie ve Land Rover BAR takımına katıldı.

Land Rover BAR takımı başlangıç turunu gerçekleştirdiğinde tüm gözler İngiliz ekip ve Game of Thrones yıldızının üzerindeydi.

Ödüllü HBO dizisinde Theon Greyjoy rolünde oynayan Allen, nefes kesici Manhattan seması altında Land Rover BAR'a ait yelkenlide su üzerinde uçma heyecanını yaşamak için dizide görmeye alıştığımız kürkü yerine bu kez karşımıza dalış kıyafetleriyle çıktı.

Sınırlı yelkencilik deneyimine rağmen 'altıncı adam' olan ünlü yıldız mücadeleye katılacak kadar iyi olduğunu gösterdi. Sir Ben Ainslie'nin hemen arkasında oturan Allen daha önce böyle bir deneyim yaşamadığını belirtti. "Bu harika ekiple burada olduğuma hala inanamıyorum. Sir Ben Ainslie gerçek bir efsane! Dürüst olmak gerekirse yelkenciliğe çok meraklıyım diyemem ancak 'altıncı adam' olmak insanın eline hayatta bir kez geçebilecek bir fırsat. Takımın ve teknenin su üzerinde nasıl ilerlediğini izlemek inanılmaz.

Üniversite eğitimini Land Rover BAR takımının evi olan İngiltere Portsmouth'da tamamlayan aktör, hafta sonu yapılacak resmi yarış öncesinde şunları söyledi: "Tabii ki İngiliz takımını destekliyorum. Amerikalıların önüne geçelim, bana yeter."

Land Rover BAR Takım Lideri ve Kaptanı Sir Ben Ainslie ise şunları dile getirdi: "Takım arkadaşlarım Game of Thrones'un hayranı. Bu nedenle Alfie ile tanışmak ve ona ilk kez Amerika Kupası heyecanı yaşatmak bizim için bir zevkti. Kendisinin Formula 1 hayranı olduğunu biliyorum. Bu, su üzerindeki yarış ile eşdeğer. Bu yarıştan keyif aldığını düşünüyorum, çünkü yarın bizi desteklemek için tekrar aramıza katılacak."

© Jaguar Land Rover 2018