ESKİ BRITISH & IRISH LIONS OYUNCUSU LAWRENCE DALLAGLIO OBE LAND ROVER GLOBAL ELÇİSİ OLUYOR

Land Rover'ın en yeni elçisi Yeni Range Rover Sport'un Güney Çin'deki tanıtımı sırasında Hong Kong'da British & Irish Lions takımına katıldı.

MAYIS 2013

Güney Çin pazarında Yeni Range Rover Sport'un tanıtılması amacıyla Land Rover'ın Resmi Global Sponsoru olduğu 2013 Lions Turnesinde British & Irish Lions takımına katılan Lawrence Dallaglio dün Hong Kong'da Land Rover'ın en yeni global elçisi olarak açıklandı.


Lawrence 1 Haziran 2013 tarihinde Barbarians'a karşı oynanacak tarihi hazırlık maçında takımı Hong Kong stadyumunda destekleyecek ve Çin'deki tanıtımın bir parçası olarak takımı stadyuma Range Rover Sport getirecek. Takım stada girerken Lawrence taraftarlarla birlikte yürüyerek turneyi Land Rover'ın sosyal kanallarından izleyen herkesle deneyimlerini paylaşacak.

Turnenin ardından Lawrence, Land Rover'ın Dünya Çapında Sponsoru olduğu İngiltere'de gerçekleştirilecek 2015 Rugby Dünya Kupası'na kadar geçecek süre içinde ve kupa sırasında Land Rover'la birlikte çalışacak. Rugby sahasındaki olağanüstü kariyeri ve Lawrence Dallaglio Foundation Rugby For Change gençlik girişimi aracılığıyla oyuna verdiği sürekli destek Land Rover'ın Daha İleriye felsefesiyle kusursuz bir uyum içinde ve Land Rover'ın ve rugby oyununun kalbinde yatan gücün somut bir örneğini oluşturuyor. Sporu uluslararası seviyeden en temeline kadar her düzeyde desteklemek üzere Land Rover ile birlikte çalışacak.

Land Rover British & Irish Lions takımına destek verme konusunda gurur duyduğu bir geçmişe sahiptir ve Resmi Global Sponsor olarak 2013'te Hong Kong ve Avustralya'da birlikte çıktıkları yolculuğu sürdürmekten heyecan duymaktadır. Land Rover, yaşamın getirdiği zorlukları kucaklama konusunda kendine güvenen herkesi takdir eder ve bunu göstermek için 1988'den beri gerçekleştiren British & Irish Lions takımından daha iyi bir örnek yoktur.

Turne sırasında İngiltere, İrlanda, Hong Kong ve Avustralya'da kullanılmak üzere British & Irish Lions operasyonlarına önemli bir destek sunmak amacıyla bir dizi Land Rover aracı tedarik edilecektir. Land Rover aynı zamanda hem İngiltere’deki taraftarların hem de turneyi yurt dışında izleyenlerin deneyimlerini ve oyun hakkında hissettiklerini paylaşmalarını istiyor.

Yeni Range Rover Sport mühendislik ve teknoloji açısından bir adım değişikliğini temsil ediyor; araç önemli seviyede CO2 tasarrufu sağlayacak şekilde yaklaşık yarım ton daha hafif ve her zamankinden daha hızlı, daha kıvrak ve daha dinamik.

© Jaguar Land Rover 2018