BARBOUR LAND ROVER KOLEKSİYONUNDA

Tam anlamıyla “İngiliz” iki marka: Land Rover ve Barbour, son bahar kış sezonu için hazırladıkları ilk giyim ve aksesuar koleksiyonunu tanıttı.

Land Rover'ın manevi evi Eastnor Castle'daki açık hava etkinlikleri gününe uygun şekilde tanıtılan Barbour for Land Rover Koleksiyonu, İngiliz açık hava sporlarının en iyi yönlerini kişiselleştiriyor. İki markanın geleneksel değerlerinin modern bir yorumu olan koleksiyon, modern bir yaşam tarzına son dokunuşları ekliyor.

Bu Land Rover'ın Barbour ile yaptığı ilk işbirliği, erkekler ve kadınlar için sunulan giysiler ve aksesuarlar iki markanın kapasitesinin, tasarım ve güvenilirliğinin temel güçlü yanlarını ortaya koyuyor. Tahmin edileceği gibi, koleksiyon Land Rover'ın geleneksel Barbour kalitesi ve dayanıklı yapısına eşdeğer modern bir stilden ilham alıyor.

Tasarımlarda geleneksel kırsal detaylar teknik modern uygulamalarla bir araya getirilmiş ve sürüş sırasında rahatlık için ergonomik olarak şekillendirilmiş. Özgün bir simge haline gelmiş kapitone ve mumlu erkek ve kadın ceketleri lüks yün dokumalar, aksesuarlar ve uygun bavullarla tamamlanmış.

Barbour ve Land Rover arasında güçlü bir sinerji mevcut; iki şirket de ardında yılların birikimi bulunan, abartısız stiliyle tanınan ve İngiliz kırsalıyla eş anlamlı, köklü İngiliz markalarıdır.

Steve Buck Barbour Genel Müdürü

İki marka da saygınlığını her türlü araziye ve her türlü hava koşuluna uygun özelliklerine borçludur.

Robin Colgan Land Rover’ın Global Marka Direktörü

Stil ve işlevselliğin birbiriyle uyumlu şekilde işlenmesine dair ortak anlayış; gelişmiş, güvenilir bir giysi ve aksesuar koleksiyonu meydana getirmiştir. Koleksiyon 2014 Ağustos ayından itibaren Barbour mağazalarında ve online olarak satışa sunuluyor.

© Jaguar Land Rover 2018