BAŞLANGIÇ SEVİYESİ BUZ SÜRÜŞÜ

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ BUZ SÜRÜŞÜ

SUNDUĞUMUZ EN ESNEK VE KOMPAKT BUZ AKADEMİSİ DENEYİMİ.

SİZİN BELİRLEDİĞİNİZ BECERİLER VE HEYECANLAR

Sürüş tutkunları için mükemmel bir mini mola. Tam bir gün boyunca, heyecan verici oturumlarımızda ciddi beceriler edinecek ve programınıza en zorlu buz pistimizde bir buz pisti turu ekleme fırsatına sahip olacaksınız.

Güne, Defender veya Jaguar F-PACE arasında seçim yaparak başlayabilir ve öğleden sonra, model yelpazemizden üç adede kadar ek araç seçerek seanslarınızı zenginleştirebilirsiniz.

GEZİ PROGRAMI

GÜN

1. GÜN

Varış yaptığınızda sizi Hornavan Gölü ve çevresindeki çam ağaçlarının muhteşem manzarasına bakan Hotel Silverhatten’e götüreceğiz. Otelde, diğer konuklarla beraber içeceklerin ve akşam yemeğinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 GÜN

2. GÜN

Kahvaltı ve kısa bir bilgilendirmenin ardından ilk seansınız için donmuş göle doğru yola çıkacaksınız. Sabit bir savrulma açısını korumayı öğreneceğiniz bu seans için eğlencenin gerçek anlamda başladığı yer diyebiliriz.

OLAĞANÜSTÜ ARAÇLARLA DENEYİMİNİZİ YÜKSELTİN

Defender veya Jaguar F-PACE seçiminize ek olarak, öğleden sonra pist, daire ve slalom sürüş seanslarınızı yükseltmek için üç araç daha seçilebilirsiniz.


Lüks seyahat ortağımız Quintessentially, ilk rezervasyonunuz onaylandıktan sonra deneyiminizi yükseltmek için sizinle iletişime geçecektir. Alternatif olarak, +44 207 291 5253* numaralı telefondan veya iceacademy@quintessentially.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

DEFENDER

Defender

Harika şeyler başaran olağanüstü bir Land Rover. Yeni Defender gücün, kapasitenin ve tasarımın gerçek bir ifadesini yansıtıyor.
RANGE ROVER VELAR

Range Rover Velar

Öz güven ve bireysellik hissi veren baştan çıkarıcı sadelik. Range Rover Velar, ilerici tasarım ve pratik kullanım konusunda bir lider olarak öne çıkıyor.
v

Jaguar F-TYPE

Jaguar’ın, gerçek bir safkanın tüm gücünü ve çevikliğini sunan heyecan verici spor otomobili. Unutulmaz bir deneyim yaşatan son teknoloji sürüş sistemleriyle.
JAGUAR F-PACE

Jaguar F-PACE

Sportif kullanım ile sezgisel teknolojileri bir araya getiren, ödüllü tasarıma sahip lüks performans SUV aracımız.
JAGUAR I-PACE

Jaguar I-PACE

0’dan 100 km/saate 4,5 saniyede ulaşan tamamen elektrikli ilk performans SUV aracımız. Neredeyse tamamen sessiz ve sıfır egzoz emisyonu.

*Quintessentially ofisleri, resmi tatiller dışında pazartesiden cumaya kadar 09:00-17:30 saatleri arasında açıktır. Yerel arama ücretleri geçerli olabilir.

BUZ ÜZERİNDE SÜRÜŞ DENEYİMİNİZ İÇİN REZERVASYON YAPIN

SİZİ VE ÇALIŞANLARIMIZIN GÜVENLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ

Size en konforlu ve güvenli deneyimi sunmak için tüm Jaguar Land Rover sürüş programları, en güncel resmi Covid-19 kurallarına uygundur.

SÜRÜŞ KATILIMCISI OLMAYAN BİR
YAKININIZI DAVET EDİN

Artı bir paketimiz, sürüş katılımcısı olmayan bir yakınınız için heyecan verici köpek kızağı turlarından olağanüstü kültürel deneyimlere ve yerel geleneklere kadar yemek/konaklama dahil olmak üzere hayatınızın tatilini sizinle paylaşma fırsatı sunuyor.

SÜRÜŞ KATILIMCISI OLMAYAN YAKININIZ İÇİN GEZİ PROGRAMI
SÜRÜŞ KATILIMCISI OLMAYAN YAKININIZ İÇİN GEZİ PROGRAMI

HUSKY TURU

Sabah, kuzey kutbunun orijinal aracıyla karlarla kaplı arazide huzur dolu bir gezintiye çıkın.

MACERANIZIN KEYFİNİ ÇIKARIN

BUZ PİSTİ TURU
KUTUP DAİRESİ SÜRÜŞÜ
KAR SAFARİSİ
HUSKY TURU
BUZ AKADEMİSİ MONTU
UZMAN EKİBİMİZLE TANIŞIN

UZMAN EKİBİMİZLE TANIŞIN

Profesyonel, işinde uzman ve son derece deneyimli uzman eğitmenlerimiz, tüm araçların ve tüm konukların en iyi yeteneklerini ortaya çıkarmak için çalışıyor.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bu program İngilizce olarak gerçekleştirilmektedir. Ofislerimiz, resmi tatiller dışında pazartesiden cumaya kadar 09:00-17:30 saatleri arasında açıktır.
(Yerel arama ücretleri geçerli olabilir)


Telefon: +44 207 291 5253
E-posta: iceacademy@quintessentially.com

SIK SORULAN SORULAR

OPEN ALL
COVID-19
düzenli olarak kontrol edin.
GENERAL
FİYAT
SÜRÜŞ
SEYAHAT

SUNDUĞUMUZ DİĞER BUZ ÜZERİNDE SÜRÜŞ DENEYİMLERİ

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ BUZ ÜZERİNDE SÜRÜŞ

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ BUZ ÜZERİNDE SÜRÜŞ

3 günlük hafta sonu veya 4 günlük hafta ortası program seçeneklerinden yararlanabileceğiniz bu deneyim, buz üzerinde sürüşün heyecan verici sanatına mükemmel bir giriş sunuyor. Arka fondaki nefes kesici Kutup manzarası ile sınırlarınızı çeşitli buz pistlerinde test edin.
İLERİ SEVİYE BUZ ÜZERİNDE SÜRÜŞ

İLERİ SEVİYE BUZ ÜZERİNDE SÜRÜŞ

3 günlük hafta sonu veya 4 günlük hafta ortası seçenekleriyle sunulan bu program, önceden buz üzerinde sürüş deneyimi yaşamış konuklara yönelik bir etkinlik olarak öne çıkıyor. Program kapsamında Land Rover ve Jaguar araçlarını teknik açıdan zorlayıcı koşullar altında kullanın ve pistlerde bire bir eğitimden en iyi şekilde yararlanın.

Hüküm ve koşullar Lütfen landrover.com adresini ziyaret edin

Önemli not

Burada kullanılan görseller yalnızca temsilidir ve programa ilişkin herhangi bir belirsizlik olması durumunda yolculuğun daha doğru yorumlaması olarak yazılı yolculuk programı dikkate alınacaktır. Seyahat rotasını değiştirme ve/veya tur operatörünü benzer alternatiflerle değiştirme hakkını saklı tutarız.