Land Rover Discovery ile gezegenin en güzel ve bir o kadar da zorlu volkanik arazisinde ilerlerken, bu toprakların sırlarını çözün.

GEYZERLER, BUZULLAR VE GÖKLERDEKİ KUZEY IŞIKLARI

Küçük İzlanda adası, büyük sırlarla doludur. Uzman rehberler ve bölgeyi çok iyi tanıyan eğitmenlerin eşliğinde artık bu sırları kendi kendinize çözebilme olanağına sahipsiniz.


Discovery'nizin direksiyonuna geçtiğinizde yolculuğunuz güney İzlanda'nın büyüleyici manzaralarına sahip yollarında başlıyor olacak. Nefes kesici Skogafoss şelalesine doğru yol almadan önce, siyah kum plajlarında sürüş stillerinizi güçlendirebilirsiniz.

Gece ise büyüleyici Kuzey Işıklarını deneyimleme olanağına sahip olacağınız olağanüstü İskandinav atmosferinden daha iyi bir rahatlama seçeneği düşünemiyoruz. Konforlu bir gecenin ardından, tarihi Thingvellir Ulusal Parkı'nın içinden yola devam ederken kar ve buzda sürüş konusunda uzmanlık kazanacaksınız. Daha sonra ünlü sıcak su geyzerinde duraklayacak ve ardından İzlanda'nın en çarpıcı uğrak yerlerinden biri olan muhteşem Gullfoss şelalesini göreceksiniz.


Son olarak, Reykjavik'i ziyaret edecek ve şehrin canlı atmosferini deneyimleyerek unutulmaz bir gece yaşadıktan sonra butik otelinizde dinlenebilirsiniz.

© Jaguar Land Rover 2018