Land Rover'ın direksiyonuna geçerek İspanya'nın mükemmel caddelerini keşfedin, en kaliteli Katalan şaraplarını deneyin ve Montserrat'ın muhteşem dağlık manzaralarında kaybolun.

DAĞLAR, VADİLER VE ÜZÜM BAĞLARI.

Yolculuğunuz Can Bonastre Wine Resort'un engebeli tepeleri ve üzüm bağlarında başlıyor olacak. Burada Land Rover'ınızla tanışacak, muhteşem bir akşam yemeği yiyecek ve butik otel odanızdan uçsuz bucaksız dağ manzaranın tadını çıkaracaksınız.


Ertesi sabah, sürücü koltuğuna geçerek Bages Düzlüklerinden aşağı doğru olağanüstü bir manzaraya sahip Montserrat geçitlerinden geçeceksiniz. Varış noktanız, dünyaca ünlü 60 kilometrelik zorlu arazisiyle bir off-road'cu için cennet niteliğindeki Les Comes Estate olacak.

Heyecan verici araziyi ve Camel Trophy ile G4 Challenge'ın değerlendirme aşamalarında kullanılan 1 km'lik Les Fontenes vadisini ekibinizle birlikte keşfedeceksiniz. Aşağı inmek için düşük vitesli kayalık ayarına ve de çelik gibi sinirlere sahip olmalısınız.


Akşam, tüm yorgunluğunuzu mükemmel bir şehir manzarası sunan ve yenilenmiş bir ortaçağ kalesi olan Parador de Cardona'da atabilirsiniz.


Üçüncü günde, Montserrat sıradağlarının pembeye boyanmış tepeleri ve kayalıklı yollarından geçerken yeni becerileriniz kapsamlıca test edilecek. Daha sonra Ca l’Andorra'da geleneksel bir yemek olan asado'yu (barbekü) denemek için mola verecek ve ardından yukarıdan giden bir tren ile son kez nefes kesici bir tırmanışı gerçekleştireceğiniz Monastery of Montserrat'a doğru yola çıkacaksınız.


Güneşin altında gerçekleştirilecek bir sürüş ile Vila-Sana tepelerinden son akşam yemeğiniz ve görkemli El Palace Oteli'nde son gecenizi geçirmek üzere hareketli Barselona şehrine ulaşacaksınız.

© Jaguar Land Rover 2018