İskoçya'nın gösterişli ve göz alıcı vahşi doğası ile muazzam arazilerini keşfedin. Engebeli yemyeşil tepeleri, geniş manzaraları ve inişli çıkışlı sahil şeridi, Land Rover Discovery ile deneyimlenecek bir off-road macerası için mükemmel bir ortam yaratıyor.

TARİHİ YERLER VE MİRAS

Edinburgh havaalanında karşılandıktan sonra, muhteşem bir akşam yemeği için simge haline gelen Waldorf Astoria Caledonian'a gideceksiniz.


Ekibimiz ve Land Rover Discovery aracınızla tanışmanızın ardından, orman yolları ve insan yapımı engellerle off-road becerilerinizi geliştirmek üzere muhteşem Butterstone Loch Gölü kıyılarına yol alacaksınız. Daha sonra, dünyanın en küçük geleneksel saf malt viski fabrikasında viski tadımının ardından şoförümüz sizi Fonab Kalesi'ne götürecek.

Akarsulardan geçip vahşi yaşama şahit olarak Atholl Estate'de heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşamadan önce lezzetli bir kahvaltı ile geleneksel Land Rover pikniğinin keyfini bagaj bölümü üzerinde çıkarabilirsiniz. Gece ise geleneksel İskoç ziyafetinden önce Blair Kalesi'nin duvarları arasında 700 yıllık tarihini dinleyeceksiniz.


Bir sonraki varış noktası ise 4856 hektarlık tepesi ve kayalık uçurumlarıyla Auchnafree Estate olacak. Araçlarınızla burada uçtan uca dolaşırken tavşanları ve kaya kartallarını görebilirsiniz.


Daha sonra güneye doğru giderek Glenturret Estate'e, ardından Gleneagles'e ve son alarak son varış noktanıza ulaşacaksınız. Trossachs'ın el değmemiş manzarası eşliğinde lüks spa'da dinlenebilir, ya da balık tutma, doğan avlama, av köpeği eğitimi ve tabi ki golf etkinlikleriyle vakit geçirebilirsiniz. Elbette Michelin yıldızlı şef Andrew Fairlie ile olan randevunuzu da unutmamak gerek.


Edinburgh Havaalanı’na doğru özel transfer aracımızla geri dönerken sevimli İskoçya'ya veda edebilirsiniz.

© Jaguar Land Rover 2018