Discovery aracınızın direksiyonunun arkasında kendinizi test ederken İngiltere'nin tarihi yerlerini ve mirasını keşfedin. Heyecan verici off-road sürüşünün, Land Rover perde arkasına ayrıcalıklı erişimin ve geleneksel lüks İngiliz konaklamasının keyfini çıkarın.

KALELER, COSTWOLDS VE SHAKESPEARE

Muhteşem İngiltere maceranız, Hyde Park'a oldukça yakın bir konumda bulunan beş yıldızlı butik otel Milestone'da başlayacak. Bu merkezi konum, otelin beğenilen restoranındaki karşılama yemeğinin ardından şehri keyfetmek için oldukça elverişli.


Ertesi sabah Land Rover Discovery aracınızla tanıştıktan sonra Oxfordshire'da yer alan Blenheim Sarayı'na ulaşmak üzere batıya doğru yola çıkacaksınız. Burada, Winston Churchill'in doğum yerinde özel bir turun ardından bu mükemmel tarihi sarayı keşfedeceksiniz.


Daha sonra yolculuğumuza nefes kesici Cotswolds ile devam edeceğiz; Discovery'nizin rakipsiz yol tutuşunu buradaki Eastnor Kalesi’ne giden engebe yollarda ve orman yolunda test edeceksiniz. Bu son derece etkileyici gösterişli mekan sonraki iki gece boyunca konaklama noktanız olacak.

Kale, verimli 5000 hektarlık orman ve patika yolları uzun yıllardır Land Rover deneme alanı olarak kullanılan etkileyici Malvern Tepeleri’nde bulunur. Yetenekli eğitmenlerimiz eşliğinde Eastnor'ın çamurları ve dik tepelerinde bir tam gün boyunca arazi sürüşü yapma olanağına sahip olacaksınız. Gün batarken hafif bir yemek için kalenin gösterişli yemek salonuna geçeceksiniz.


Eastnor Kalesi'nden ayrıldıktan sonra, diğer bir İngiliz klasiği Stratford-Upon-Avon'a, William Shakespeare'in evine doğru yola çıkacaksınız. Royal Shakespeare Company tiyatrosundaki özel bir turun ardından ise akşam yemeğinizi yiyecek ve geleneksel şairin klasiklerinden birini dinlemek için sizin için ayrılan en iyi koltukların birine geçeceksiniz. Geceyi yakında yer alan Arden butik otelde geçireceksiniz.


Son olarak, 1948 yılından bu yana Land Rover üretiminin merkezi haline gelen Solihull, Lode Lane'de macerayı tamamlıyor olacağız. Burada araçlarımızın nasıl üretildiğini görmek için üretim hattında özel bir yolculuğa çıkacak ve ünlü Orman Yolu'nda sürüş becerilerinizi test edeceksiniz. Ardından büyük şehirde son anlarınızı geçirmek üzere Londra'ya geri döneceksiniz.

© Jaguar Land Rover 2020