Dünyanın en yetenekli aracının konforuyla büyüleyici Atlas Dağları arasında ana yoldan çıkın. Marakeş'in büyük pazar yerlerini keşfedin, lüks konaklamanın keyfini çıkarın ve muhteşem yerel lezzetleri deneyin.

RENKLER, KÜLTÜR VE MACERA

Fas yolculuğumuz sizi tarihi yan yollar ve patikalar üzerinden plajlara, ormanlara ve kum tepelerinden Kuzey Afrika'nın kalbine götürecek.


Yolculuğunuz Marakeş'te başlayacak. Burada, canlı ve hareketli pazar yerlerinden geçerek, saklı mücevherleri gün yüzüne çıkartmak için sokakların labirentlerini keşfederken, deneyimli yerel rehberlerimiz vazgeçilmez olduklarını kanıtlayacak.


Ardından rüzgarlı kıyı kasabası Essaouira'ya doğru yola çıkacaksınız. Mahalle duvarları arasında saklanan, antik şehrin koyuna kurulmuş bu yerel balıkçı kasabasının cazibesini deneyimleme olanağına sahip olacaksınız.

Orta Doğu’nun sihrini, Berberi Geleneği ile ve Avrupa havası ile birleştiren topraklarda Discovery’yi sürmeye devam. Fas'a özgü olağanüstü lezzetleri tatmak için mola verdikten sonra lüks konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Uzman Land Rover Experience eğitmenlerimiz, Atlas Dağları'nın eteklerinde gezinirken inişli çıkışlı Fas arazilerinde size kılavuzluk etmek üzere hazır bekliyor olacak. Agafay Çölü'nün engebeli arazilerinin muhteşem panoramik manzarasının keyfini çıkarın. Geceyi buradaki A&K'in ünlü lüks çadır kampında geçireceksiniz.

© Jaguar Land Rover 2018