ABOVE AND BEYOND TURU

SÜRÜŞ BECERİLERİNİZİN SINIRLARINI ZORLAYIN. LAND ROVER DENEYİMİNİ ASLA UNUTMAZSINIZ.

FİLMİ İZLEYİN
Land Rover’da daima bir sonraki heyecan verici sürüşün peşindeyiz. Yokuşlar, inişler ve iki tekerlek üzerinde yan araç sürüşü, bizim için paha biçilemez. Dik yokuşlarda keskin manevralarla, kayalık nehir yataklarında ve buzlu yollarda zorlu yolculuklar, tepelerde çetin tırmanışlarla her zaman maceranın peşindeyiz. Düz olmayan her yer, bizim için uygun.
DÜZ ZEMİNLERİN NESİ EĞLENCELİ Kİ?

Above and Beyond Turu, Land Rover hayranlarının sürüş becerilerini pek çok zorlu senaryoda test edebilmesi için dünyaya açılıyor. Dik yokuşlarda heyecanlı iniş çıkışların yanı sıra çok sayıda maceralı anı deneyimleme olanağı sunan tur, misafirlerin Land Rover’ın dengeli kapasitesini bizzat görebilmesini sağlar.

EN ÇOK BEĞENDİĞİNİZ LAND ROVER ARACINI SÜRÜN

Above and Beyond Turu, en sevdiğiniz Land Rover aracını sürücü koltuğunda deneyimlemenin en heyecan verici yoludur. Tercihiniz ister çok yönlü Land Rover Discovery ister öncü Range Rover Velar olsun, dengeli kapasite açısından en üst seviyeyi deneyimleyeceğinizden emin olun.

Above and Beyond Turu, çok sayıda ülkeyi ziyaret ediyor. Ülkeniz listede yer almıyorsa tur, daha sonraki bir tarihte gerçekleştirilecek olabilir. Ayrıntılı bilgi için listeye daha sonra tekrar bakın ya da Global Experience Merkezlerimiz ile ilgili buradan bilgi alın.

BU DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN RANDEVU ALIN
Land Rover'ın her türlü zemine uygun kapasitesini keşfedin
MACERA DOLU GEZİLERİ KEŞFEDİN
Land Rover'ınızın direksiyonunda simge haline gelmiş rotaları keşfedin
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın