İSVEÇ

SIRA DIŞI YOLCULUKLAR YENİDEN TASARLANDI

BUZDA SÜRÜŞ DENEYİMİNİZİ SEÇİN
BUZDA SÜRÜŞ
3 günlük hafta sonu veya 4 günlük hafta ortası bir program olarak seçebileceğiniz bu deneyim, heyecan verici buzda sürüş sanatına mükemmel bir giriş sunuyor. Arka fonda nefes kesici bir Kutup manzarası ile çeşitli buz pistlerinde sınırlarınızı test edin.
DAHA FAZLA BILGI
İLERİ SEVİYE BUZDA SÜRÜŞ
3 günlük hafta sonu veya 4 günlük hafta ortası bir etkinlik olarak sunulan bu program, daha çok programa tekrar katılan veya daha önce buzda sürüş deneyimi olan konuklara yöneliktir. Land Rover ve Jaguar araçlarını teknik zorluklarla dolu bir pistte kullanın ve pistlerde SVR performans araçlarıyla bire bir eğitimden en iyi şekilde yararlanın.
DAHA FAZLA BILGI
BUZDA SÜRÜŞ SV ÖZEL
Bu olağanüstü yolculukta yalnızca 10 kişilik yer mevcut. Daha öncekilere benzemeyen bir Land Rover ve Jaguar sürüşü deneyimleyeceksiniz. Yüksek hızlı, adrenalinle dolu bir hafta sonunda misafirler, Özel Araç Operasyonları tarafından geliştirilen SV ürünlerini ayrıcalıklı olarak kullanacaklar.
DAHA FAZLA BILGI
LAPONYA MACERA YOLCULUĞU
KUZEY TURU
Sürüş deneyimleri ve geleneksel İskandinav kültürel aktivitelerinin mükemmel bir birleşimini sunan dört günlük kış maceramızı keşfedin. Şanslıysanız olağanüstü Kuzey Işıklarını da görebilirsiniz.
LAND ROVER E-BÜLTENİ
GÜNEY TURU
Bir sürüş meraklısıysanız dört günlük Güney Turumuzda direksiyon başında geçen saatlerden son derece keyif alacaksınız. Donmuş arazilerde daha çok yol katedeceğiniz bir Kutup macerası sizleri bekliyor.
DAHA FAZLA BILGI
GÜNCEL HABERLER

Yeni varış noktaları ve uygunluk gibi Macera Yolculuğuna ilişkin haberler için kaydolun.

LAND ROVER E-BÜLTENİ

Hüküm ve koşullar Lütfen landrover.com adresini ziyaret edin

Önemli not

Burada kullanılan görseller yalnızca temsilidir ve programa ilişkin herhangi bir belirsizlik olması durumunda yolculuğun daha doğru yorumlaması olarak yazılı yolculuk programı dikkate alınacaktır. Seyahat rotasını değiştirme ve/veya tur operatörünü benzer alternatiflerle değiştirme hakkını saklı tutarız.