<h2>NAMİBYA BAŞKENT TURU - DAĞLAR VE VAHŞİ DOĞA</h2>

Göz alıcı Namibya doğasında muhteşem bir tur

REZERVASYON YAPIN
DAĞLAR VE VAHŞİ DOĞA

4 gün 3 gece boyunca Namibya’nın muhteşem doğasında hiçbir zaman unutmayacağınız manzaralara şahit olacak ve maceracı bir ekiple etkileyici sürüş becerileri geliştireceksiniz.

4 GÜNLÜK MACERA

Namibya, dünyada eşine nadir rastlanan doğa harikalarına sahiptir. 4 günlük programımız, olağanüstü vahşi yaşam, tablo gibi manzaralar ve off-road arazileri ile Namibya’yı en iyi şekilde deneyimleme olanağı sunar.
VİDEOYU İZLEYİN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

NAMİBYA BAŞKENT TURU - 4 GÜNLÜK PROGRAM
1. GÜN
Windhoek’e uçuştan sonra ekibimiz sizi karşılayacak ve Land Rover araçlarıyla tanışacaksınız. Kısa bir güvenlik bilgilendirmesinin ardından akşam yemeği için kuzeye, otele doğru gidecek ve Erindi Av Rezervi’nde vahşi yaşamı ilk kez göreceksiniz.
2. GÜN
Sabah yolculuğu kırsal köylerde gerçekleşecek; dengeli kayalarıyla ünlü Erongo Dağları yakınındaki off-road patikalarına doğru yol alacaksınız. Öğle yemeğinin ardından, Namib Çölünü geçip heyecan verici bir plaj sürüşü için Skeleton Coast’a yol alacaksınız. Ardından Swakopmund’a doğru, gerçeküstü bir gemi enkazında mola vereceksiniz.
3. GÜN
Heyecan verici bir gün sizi bekliyor. Swakopmund’u çevreleyen kum tepelerine doğru yola çıkacaksınız. Burada kum tepelerini geçen Land Rover araçları izlemeye değer bir görüntü sunar. Öğleden sonra, Windhoek’teki otelinize doğru yola çıkacaksınız.
4. GÜN
Günü, Namibya’nın platolarıyla ünlü başkenti Windhoek’te geçireceksiniz. Burada alışveriş imkanı ve kafeler yer alır; ama hepsinden önemlisi, Windhoek, Namibya’nın bira üretim merkezidir. Olağanüstü Afrika maceranızı düşünürken buz gibi biranızdan bir yudum alın.
E-BROŞÜRLER
UZMAN EKİBİNİZLE TANIŞIN

Profesyonel, özel ve son derece deneyimli uzman eğitmenlerimiz hem araçlarımızdan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bilir hem de bu bilgiyi en iyi sürüş becerilerinizi ortaya çıkarmak için net ve kapsamlı bir şekilde size aktarır.

NAMİBYA MACERA YOLCULUĞU MONTU

Çıkarılabilen fermuarlı kollar, SPF 50 UV korumalı astar ve nefes alabilen, su tutmaz kaplamaya sahip Land Rover Namibya Macera Yolculuğu kadın ve erkek montlarımız, Afrika’nın uçsuz bucaksız ovalarında ideal koruma sunar.

Land Rover Namibya Macera Yolculuğu montunu satın almak için rezervasyon formundan istediğiniz sayıyı belirtmeniz yeterlidir.

ZİYARETÇİ DEFTERİ DEĞERLENDİRMELERİNE GÖZ ATIN
Cesur ziyaretçilerimizin Land Rover ile Namibya maceraları hakkındaki düşüncelerini okuyun.
ZİYARETÇİ DEFTERİNİ İNDİRİN

“Daha önce yaptıklarımın hiçbirine benzemeyen, unutulmaz bir deneyimdi.”


ANNABELLE, LONDRA
<h2>NAMİBYA BAŞKENT TURUNUZU SEÇİN<h2>
TEK KİŞİLİK
Namibya, hiçbir yere benzemiyor. Sahil çöllerinin gizemli cazibesi ve olağanüstü av rezervleri, hayat boyu nadiren yaşanabilecek bu anları asla unutulmayacak bir deneyime dönüştürüyor. Tur süresi: 8 gün, 7 gece Bir sürücü, tek kişilik oda
REZERVASYON YAPIN
2 KİŞİLİK (PAYLAŞIMLI)
Namibya’nın olağanüstü sahil çöllerinin gizemli cazibesini ve muhteşem av rezervlerini bir yakınınızla deneyimleyin. Namibya, Afrika’nın en iyi gizlenmiş sırlarından biridir; bu muhteşem ülkeyi görme ayrıcalığına sahip olan herkes, bizimle hemfikir olacak. Tur süresi: 8 gün, 7 gece İki sürücü, paylaşımlı oda.
REZERVASYON YAPIN

BU PROGRAM İNGİLİZCE OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLİR

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Telefon
+49 2058 77 809 94 (09:00 – 17:00 CET, Pazartesi-Cuma, Yerel arama ücretleri uygulanır).

E-posta
Bize Ulaşın
NAMİBYA SIK SORULAN SORULAR
GENEL

Gezileri kim düzenliyor?

Land Rover Experience Namibya Macera Yolculuğu programı, Jaguar Land Rover tarafından lisans ve yetki verilen Agentur für Promotion und Service GmbH (APS) / Land Rover Experience Almanya tarafından düzenlenmektedir. Rezervasyon yaptığınızda, APS GmbH ile bir sözleşme yapmış olacaksınız.Sürüşü kim yapıyor?

Siz! Rehberlik ve destek sağlamak için yanınızda bir Land Rover Experience eğitmeni olacak, ancak bunlar aracınızı kendiniz kullandığınız yolculuklardır. Bu nedenle en yeni Land Rover araçlarının direksiyonunda siz olacaksınız.Yolculuklar hangi dilde gerçekleştirilecek?

Eğitmenler/ev sahipleri konuklarla İngilizce iletişim kuracak.

FİYAT

Programa katılmak için sigorta satın almam gerekiyor mu?

Kapsamlı bir seyahat sigortası satın almanızı öneririz.Gezi programı ücretine neler dahil?

Genel olarak dahil olanlar sürüş aktiviteleri, konaklama, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, yemeklerle birlikte içecekler ve Windhoek Havaalanı transferleridir (tüm grup için sabit bir transfer düzenlemesi). Fiyata dahil olanların eksiksiz listesi için lütfen bireysel gezi programınıza bakın. Lütfen ilgili sürüş seviyesi nedeniyle, alkolün yalnızca akşam yemeğine dahil olduğunu ve sınırlı olacağını unutmayın. Tüm öğünlerde alkolsüz içecekler dahildir.Gezi programı ücretine neler dahil değil?

Uçak biletleri, vize ücretleri (gerekliyse), aşılar, seyahat sigortası, bahşişler, tüm kişisel giderler (örn. otelde minibar, spa seansları vb.) ve gezi programınız dışındaki tüm gezi öncesi veya gezi sonrası düzenlemeler.

SÜRÜŞ

Daha önce hiç 4x4 bir araç kullanmadım veya off-road yolculuk yapmadım, yine de geziye katılabilir miyim?

Kesinlikle. Her bir yolculukta size uzman rehberliği ve güvencesi sağlayacak sertifikalı bir Land Rover Experience eğitmeni eşlik eder, ancak her bir yolculuk tüm sürüş yeteneği seviyelerinden sürücüler için tasarlanmıştır.Hangi araçları kullanacağım?

Konuklar Land Rover Discovery kullanacak.Araçlar manuel vitesli mi, otomatik vitesli mi?

Tüm araçlarda otomatik vites bulunur.Sürücü belgesi ve minimum yaş gereklilikleri nelerdir?

Tüm sürücü konukların en az 19 yaşında olması ve en az bir yıldır geçerli tam bir sürücü belgesine sahip olması zorunludur. Uluslararası Sürüş İzni gereklidir.Katılmak için belirli bir fiziksel uygunluğa sahip olmam gerekiyor mu?

Sürüş Deneyimine katılabilmek için kronik bel problemleri (veya benzer durumlar), araç kullanma kapasitenizi bozacak zihinsel rahatsızlıklar, sürüş standartlarını karşılamayan görme bozukluğu, gebelik veya kalp sorunları gibi araç kullanmanızı engelleyecek herhangi bir koşulun olmadığından emin olmalısınız.Her bir araçta kaç kişi olacak?

Ücretler bir aracı iki kişi paylaşacak şekilde belirlenmiştir. İstek üzerine, araca 3. ve 4. kişi için rezervasyon yapılabilir.Macera Yolculuğuna kendi Land Rover aracımı getirebilir miyim?

Sigorta nedeniyle kendi aracınızla katılmanız mümkün değildir.

SEYAHAT

Kendi başıma seyahat ediyorsam, kendi aracım olacak mı?

Hayır. Güvenlik nedeniyle, kimsenin bir araçta yalnız yolculuk etmesine izin vermiyoruz. Yalnız seyahat edenler araçta başka bir konukla yolculuk edecek veya tek sayıda konuk olursa eğitmenlerimizden biri size araçta eşlik edecektir. Gezi programı boyunca kendi odanız olacaktır.Çocukların yolculuklara katılmasına izin veriliyor mu?

Genel olarak, yolculuklar 14 yaş üzeri çocuklar için uygundur. Ancak daha ayrıntılı bilgi ve bireysel gereksinimlerinizi görüşmek için lütfen APS ile iletişime geçin.Özel bir grup için tam bir gezi programı rezervasyonu yapabilir miyim?

Evet, 10 veya daha fazla konuktan oluşan grup rezervasyonları için memnuniyetle özel bir tur organize ediyoruz. Program, grubun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanabilir.Konvoy halinde mi yolculuk edeceğiz?

Evet, araçlar arasındaki telsiz iletişimini kullanarak genellikle konvoy halinde yolculuk edeceğiz.Her bir yolculuk için maksimum grup büyüklüğü nedir?

Daha samimi ve özel bir deneyim sağlamak için, her maceradaki maksimum (ve minimum) grup büyüklüğü 10 konuk (araç başına iki konuk) olacaktır.Vize almam gerekiyor mu?

APS GmbH sizi pasaport, vize ve sağlık düzenlemeleri hakkında önceden bilgilendirmekle yükümlüdür. Vize için davet almanız gerekiyorsa, size bunu sağlayacak olan APS GmbH'yi bilgilendirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.worldtravelguide.net/guides/africa/namibia/passport-visa/Namibya'da hangi para birimi kullanılıyor?

Yerel para birimi Namibya Doları'dır (NAD).Seyahatimizi birkaç gün uzatmak istiyoruz, bunu yapmamız mümkün mü?

Kesinlikle. APS GmbH, seyahatiniz öncesi veya sonrası için uzatmanız durumunda düzenlemeleri planlamanızda ve rezerve etmenizde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Lütfen expeditions@landrover-experience.de adresinden e-posta ile veya +49 (2058) 77 80 994 numaralı telefondan iletişime geçin (09.00 - 17.00 (CET), Pazartesi - Cuma). Yerel arama ücretleri geçerli olabilir.Aşı yaptırmam gerekiyor mu?

İlgili hedef bölgeler için önerilen veya öngörülen aşılara ilişkin bilgileri aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz: https://www.worldtravelguide.net/guides/africa/namibia/health/Uçak bileti rezervasyonu veya seyahat sigortası için yardıma ihtiyacım olursa kiminle iletişime geçebilirim?

APS GmbH, uçuş ve seyahat sigortası rezervasyonlarında size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Ayrıca yola çıkmadan önce olası değişiklikler hakkında sizi bilgilendirecektir.Aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz:
Land Rover Experience Almanya
c/o APS - Agentur für Promotion
und Service GmbH,
Am Sportplatz 26A, 42489, Wülfrath.


E-posta: expeditions@landrover-experience.de
Telefon: +49 (2058) 77 80 994
9:00 – 17:00 (CET), Pazartesi-Cuma.
Yerel arama ücretleri geçerli olabilir.


Faks: +49 (2058) 77 80 990Getirmem gereken belirli bir bagaj tipi var mı?

Bagaj tipine ilişkin herhangi bir özel öneride bulunmuyoruz. Araçlara, seyahat çantaları da valizler de sığmaktadır.Akşam etkinlikleri için kıyafet kuralı nedir?

Akşam için kıyafet kuralı günlük kıyafettir.Bir yolculuk için minimum konuk sayısına ulaşılmazsa ne olur? Yolculuk iptal edilir mi?

Tüm Namibya gezilerinde minimum grup büyüklüğü 10 kişidir. Yolculuklarımızın hiçbirini iptal etmemek için büyük çaba gösteriyoruz, ancak bazı durumlarda bu kaçınılmaz olabilir. İlgili seyahat için seyahat tanımında minimum katılımcı sayısı belirtilmişse ve yolculuk başlangıcından 31 gün önce minimum katılımcı sayısına ulaşılmamışsa APS, seyahat paketi sözleşmesinden çekilebilir. Sözleşmeden çekilme bildirimi derhal size iletilecek, depozito derhal iade edilecektir. Daha fazla bilgi için lütfen hüküm ve koşullarımıza bakın.Gezi programları ve konaklama onaylı mı?

Gezi programınız ve konaklamanız uygunluk durumuna bağlı olarak değişebilir. Gezi programı ve konaklamayı benzer alternatiflerle değiştirme hakkını saklı tutarız.

<h2>DİĞER NAMİBYA DENEYİMLERİMİZ</h2>
8 GÜNLÜK NAMİBYA KUZEY TURU – SAHİL VE VAHŞİ YAŞAM
Tur kapsamında Namibya’nın zengin vahşi yaşamına odaklanarak, doğal yaşam alanlarında pek çok hayvan göreceğiniz Etosha Milli Parkı ziyaret edilir.
DAHA FAZLA BILGI
8 GÜNLÜK NAMİBYA GÜNEY TURU – KUM TEPELERİ VE DOĞA MANZARALARI
Namib ve Kalahari çöllerinin yanı sıra Namib-Naukluft Park'a yapılacak ziyaretlerle çok büyük ve çeşitli kuş popülasyonunun bir araya geldiği vahşi yaşamı görme fırsatı bulacaksınız.
DAHA FAZLA BILGI

Önemli not
Burada kullanılan görseller yalnızca temsilidir ve programa ilişkin herhangi bir belirsizlik olması durumunda yolculuğun daha doğru yorumlaması olarak yazılı yolculuk programı dikkate alınacaktır. Seyahat rotasını değiştirme ve/veya tur operatörünü benzer alternatiflerle değiştirme hakkını saklı tutarız.

BU DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN RANDEVU ALIN
Land Rover'ın her türlü zemine uygun kapasitesini keşfedin
MACERA DOLU GEZİLERİ KEŞFEDİN
Land Rover'ınızın direksiyonunda simge haline gelmiş rotaları keşfedin
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın