BUZDA SÜRÜŞ

EN YENİ JAGUAR VE LAND ROVER ARAÇLARININ DİREKSİYONU BAŞINA GEÇEREK NEFES KESİCİ BUZDA SÜRÜŞ HEYECANINI DENEYİMLEYİN.

REZERVASYON YAPIN
ZORLU BİR BUZDA SÜRÜŞ MACERASI SİZİ BEKLİYOR

Özel olarak hazırlanmış buz pistlerinde uzmanlarımız, sürüş becerilerinizi tamamen yeni bir boyuta taşıyarak dünyanın en yetenekli araçlarını test etme fırsatı sunacak.

HAYATINIZIN DENEYİMİ

Dünyanın en yetenekli araçlarını donmuş bir göl üzerinde test edin ve sürüş becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın.


VİDEOYU İZLEYİN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

yt:KELOPe498sE
BUZDA SÜRÜŞ PROGRAMI
BUZDA SÜRÜŞ+ (4 GÜNLÜK)
BUZDA SÜRÜŞ+ (3 GÜNLÜK)
1. GÜN
Arvidsjaur'a vardığınızda sizi Hornavan Gölü ve çevresindeki çam ağaçlarının muhteşem manzarasına sahip Hotel Silverhatten'e götüreceğiz. Diğer konuklarla birlikte içecekler ve akşam yemeğinin keyfini çıkarabilirsiniz.
2. GÜN
Kahvaltı ve kısa bir bilgilendirmeden sonra, ilk seansınız için donmuş göle doğru yola çıkacaksınız. Sabit bir savrulma açısını korumayı öğrendiğiniz bu seans eğlencenin gerçek anlamda başladığı yer.
3. GÜN
Hızlı bir sabah brifinginin ardından daha zorlu buz pistlerine geri dönmeye hazır olun. Bunu, gizli kış testi tesisine yapılacak bir gezi izleyecek.
4. GÜN
Sabah brifinginizden sonra, çeşitli pistlerde virajları hızlı ve kontrollü bir şekilde dönerken ne kadar ilerleme kaydettiğinizi ve ne kadar şey öğrendiğinizi görmek için son bir şansınız olacak.
1. GÜN
Arvidsjaur'a vardığınızda sizi Hornavan Gölü ve çevresindeki çam ağaçlarının muhteşem manzarasına sahip Hotel Silverhatten'e götüreceğiz. Diğer konuklarla birlikte içecekler ve akşam yemeğinin keyfini çıkarabilirsiniz.
2. GÜN
Kahvaltı ve kısa bir bilgilendirmeden sonra, ilk seansınız için donmuş göle doğru yola çıkacaksınız. Sabit bir savrulma açısını korumayı öğrendiğiniz bu seans eğlencenin gerçek anlamda başladığı yer.
3. GÜN
Hızlı bir sabah brifinginin ardından daha zorlu buz pistlerine geri dönmeye hazır olun. Bunu, gizli kış testi tesisine yapılacak bir gezi izleyecek.
E-BROŞÜRLER
UZMAN EKİBİNİZLE TANIŞIN

Profesyonel, özel ve son derece deneyimli uzman eğitmenlerimiz hem araçlarımızdan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bilir hem de bu bilgiyi en iyi sürüş becerilerinizi ortaya çıkarmak için net ve kapsamlı bir şekilde size aktarır.

<H3>MACERANIZIN KEYFİNİ ÇIKARIN</H3>

Kutup Dairesi Sürüşü, kar raketiyle yürüyüş, kar motorlarıyla safari veya Husky'lerle kızaklı sürüş gezilerinden birini seçebilirsiniz.

<H3>KUTUP DAİRESİ SÜRÜŞÜ</H3>

Kuzey Kutbu manzarasını keşfederken yeni edindiğiniz kontrol becerilerinizi kullanın. Işık, sakinlik ve manzaralarla hatıralarınız sonsuza dek sizinle kalacak.

<H3>KAR RAKETİ YÜRÜYÜŞÜ</H>

2020’nin bu yeni etkinliğinde, tamamen sizin için tasarlanan, heyecan verici bir kar raketi yürüyüşü ile zorlu hava koşullarını deneyimleyin. Yaklaşık 2 saat 15 dakika sürecek turda kısa bir transfer ile bir kahve molası da yer alıyor.


- Minimum 4 kişilik etkinlik

- Kıyafet değişme imkanı

<H3>KAR SAFARİSİ<H3>

Arjeplog manzaralarını göreceğiniz ve Akkelis Dağı’nda bir kahve molası vereceğiniz (hava durumuna bağlıdır) heyecan verici 2,5 saatlik bu yolculuk için güçlü kar motorlarıyla hakimiyeti ele alın.


- Minimum 4 kişilik etkinlik

- Kıyafet değişimi ve güvenlik bilgilendirmesi

<H3>HUSKY TURU</H3>

Jaguar Land Rover gücünü Husky gücüyle değiştirin ve el değmemiş doğada 2 saat boyunca bir Husky kızak ekibini kontrol etme heyecanını yaşayın.


- Her kızak için 2-4 kişi

- Mümkün olduğunda turdan önce köpekler ziyaret edilebilir

<H3>BUZ AKADEMİSİ MONTU</H3>

Sürüş sırasında giyilebilecek kadar hafif ve rüzgar, yağmur ve karı dışarıda tutacak kadar sıcak tutan bu zarif logolu Land Rover mont, size her zaman muhteşem Kutup deneyiminizi hatırlatacak.

Model, erkek ve kadın bedenlerinde sunulur. Satın almak için rezervasyon formundaki gerekli miktarı belirtmeniz yeterlidir.

SÜRÜCÜ OLMAYAN BİR YAKININIZI DAVET EDİN

Heyecan verici Buzda Sürüş deneyimlerimize ek olarak sürücü olmayan bir yakınınız için İskandinavya husky turu, kar motoru sürüşü ve geleneksel kar raketi yürüyüş deneyimini içeren günlük Kutup aktivitelerinden birinin keyfini çıkarma şansı veren Plus-one paketi de sunuyoruz. Yemekler ve paylaşımlı konaklama da dahildir.

Fiyatlar ve uygunluk için lütfen seçtiğiniz Buzda Sürüş deneyimi rezervasyon sayfasına göz atın.

ZİYARETÇİ DEFTERİ DEĞERLENDİRMELERİNE GÖZ ATIN
Cesur ziyaretçilerimizin Land Rover ile Namibya maceraları hakkındaki düşüncelerini okuyun.
ZİYARETÇİ DEFTERİNİ İNDİRİN

"Baştan sona muhteşem. Hayatı uçlarda yaşayın ve yeni deneyimlere kucak açın!"


GRAHAM, BİRLEŞİK KRALLIK
<H2>BUZDA SÜRÜŞ DENEYİMİNİZ İÇİN REZERVASYON YAPIN</2>
BUZDA SÜRÜŞ+
Kutup Dairesi’nde Jaguar ve Land Rover Buz Akademisi ile zorlu kış sürüşünü deneyimleyin. Kontrollü drift ve güçlü patinaj sanatını öğreneceğiniz donmuş göl ve karlı parkurlarımızda aksiyon dolu sürüş deneyimleri için 3 günlük programımızı keşfedin. 4 gece otelde konaklama, minimum 3 gün sürüş.
REZERVASYON YAPIN
BUZDA SÜRÜŞ
Kutup Dairesi’nde Jaguar ve Land Rover Buz Akademisi ile zorlu kış sürüşünü deneyimleyin. Kontrollü drift ve güçlü patinaj sanatını öğreneceğiniz donmuş göl ve karlı parkurlarımızda aksiyon dolu sürüş deneyimleri için uzun hafta sonu programımızı keşfedin. 3 gece otelde konaklama, minimum 2 gün sürüş.
REZERVASYON YAPIN
<h3>BU PROGRAM İNGİLİZCE OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLİR<h3>

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


BUZDA SÜRÜŞ


Ofislerimiz, Pazartesi'den Cuma'ya kadar 9:00-18:00 saatleri arasında açıktır. (Yerel arama ücretleri geçerli olabilir)

Telefon
+49 69 460 97 47 47

E-posta
Bize Ulaşın
SIK SORULAN SORULAR
GENEL

Jaguar Land Rover Buz Akademisini kim düzenliyor?

Jaguar Land Rover Buz Akademisi'ni, araçları ve kalifiye Jaguar Land Rover Experience sürüş eğitmenlerini sağlayan Jaguar Land Rover ile birlikte Zum goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH düzenliyor. Bu sürüş programı ve buz pistleri, Jaguar Land Rover tarafından tasarlandı. Ayrıca kusursuz bir sürüş deneyimi için sürüş deneyiminizin tüm yönlerini denetleyen bir tesis içi yöneticiniz olacak.Sürüşü kim yapıyor?

Siz! Uzman rehberliği ve eğitim sağlamak üzere Jaguar Land Rover Experience eğitmenlerinden oluşan bir ekip hazır bulunacak, ancak direksiyon başında siz olacaksınız.Jaguar Land Rover Buz Akademisi hangi dilde gerçekleştiriliyor?

Bu program İngilizce olarak gerçekleştirilir.Sürücü olmayan biri olarak Buz Akademisi'ne katılabilir miyim?

Programlarımız, eşsiz bir sürüş deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Deneyimin ortamı ve yeri nedeniyle sürücü olmayan kişilere alternatif bir eğlence programı sağlayamıyoruz. Hiçbir şey buzda sürüş deneyimiyle kıyaslanamaz, bu nedenle sürücü olarak kayıt yaptırmanızı öneririz.Başka hangi aktiviteler sunuluyor?

İsteğe bağlı olarak köpekli kızak gezintisi, kar motoru turları ve Kutup Dairesi Sürüşü (ek ücrete tabidir) mevcuttur. Jaguar Land Rover Buz Akademisi'ndeki yerinizi ayırtırken bunlar için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunlar veya sunulan diğer aktiviteler hakkında bilgi almak için oradayken ekibe soru sorabilir veya jlriceacademy@zerotwonine.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

FİYAT

Rezervasyonlar ne zaman kapanıyor?

Rotasyonlar, rotasyon başlama tarihinden 4 hafta önce kapanır.Sürüş için ekstra sigorta satın almam gerekiyor mu?

İlave araç sigortası gerekli değildir ancak konukların kapsamlı bir seyahat sigortası satın almaları zorunludur. Seyahat sigortasını, işletme acentamız Zum goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH'den satın alabilirsiniz.


E-posta: jlriceacademy@zerotwonine.com veya telefon: +49 69 460 97 47 47 (9:00 – 18:00 (CET), Pazartesi - Cuma, yerel tatiller hariç. Yerel arama ücretleri geçerli olabilir).Jaguar Land Rover Buz Akademisi fiyatına neler dahildir?

Genel olarak dahil olanlar tüm sürüş aktiviteleri, otel konaklaması (çift kişilik yatak), kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, yemeklerle birlikte içecekler ve Arvidsjaur havaalanı transferleridir. Fiyata dahil olanların eksiksiz listesi için lütfen bireysel gezi programınıza bakın. Lütfen ilgili sürüş seviyesi nedeniyle, alkolün yalnızca akşam yemeğine dahil olduğunu ve sınırlı olacağını unutmayın. Tüm öğünlerde alkolsüz içecekler, çay ve kahve dahildir.Sürüş deneyimi fiyatına neler dahil değil?

Uçak biletleri, programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler, isteğe bağlı aktiviteler (örneğin, köpekli kızak ve kar motoru turları), vize ücretleri (varsa), seyahat sigortası ve gezi programı dışındaki tüm gezi öncesi ve gezi sonrası düzenlemeler.

SÜRÜŞ

Daha önce hiç buz üzerinde araç kullanmadım, yine de Jaguar Land Rover Buz Akademisi'ne katılabilir miyim?

Kesinlikle. Sürüş aktiviteleri tüm beceri seviyelerindeki sürücüler için tasarlanmıştır. Size kapsamlı sürücü brifingleri verilecek ve uzman Jaguar Land Rover Experience eğitmenlerimizden oluşan ekibimiz her bir araca yerleştirilen iki yönlü radyolar aracılığıyla buz üzerinde uzman rehberliği ve eğitim sağlamak üzere hazır bulunacak. İleri Seviye programlar için, daha önceden Buzda Sürüş deneyimi önemle tavsiye edilir.Hangi araçları kullanacağım?

Buzda Sürüş:
F-TYPE V6, F-PACE, Range Rover Sport, Range Rover Velar
Buzda Sürüş+:
F-TYPE V6, F-TYPE V8, F-PACE, Range Rover Sport, Range Rover Velar
İleri Seviye Buzda Sürüş:
F-TYPE V6, F-TYPE V8, F-PACE, I-PACE, Range Rover Sport, Range Rover Velar
İleri Seviye Buzda Sürüş+:
F-TYPE V6, F-TYPE V8, F-TYPE V8 SVR, F-PACE, I-PACE, Range Rover Sport, Range Rover VelarBazen kontrolümüz dışındaki koşullar nedeniyle belirtilen araçları değiştirmemiz veya yerine başka araç sunmamız gerekebilir, bunu yapma hakkını saklı tutarız.Araçlar manuel vitesli mi, otomatik vitesli mi?

Bu programdaki tüm araçlar otomatiktir.Araçların direksiyonu solda mı yoksa sağda mı?

Hem sağ hem de sol direksiyonlu araçlar mevcuttur. Aracı belirli bir taraftaki direksiyonla kullanma konusunda rahat olmayan müşteriler, eğitmen ekiplerini bu konuda bilgilendirebilir. Ekipler gereksinimlerinizi karşılamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır.Katılım için minimum yaş nedir?

Minimum katılım yaşı 3 yıllık sürücü ehliyeti ile 21 veya 1 yıllık sürücü ehliyeti ile 23'tür.Ne tip bir sürücü ehliyetine ihtiyacım olacak?

Tüm sürücüler tam ve geçerli bir sürücü ehliyetine sahip olmalıdır. Birleşik Krallık ehliyetiniz varsa, size ehliyetinizin durumunu doğrulama amaçlı önceden doldurmanız gereken online bir form için web bağlantısı gönderilecektir. Ehliyetiniz Birleşik Krallık dışında düzenlendiyse, karşılama brifingi sırasında bir sürücü ehliyeti bildirim formu doldurmanız gerekecektir. Sürücü ehliyetiniz geçerli ve güncel olmalı. Ehliyetinizi deneyim gününde yanınızda getirmeli ve göstermelisiniz.Tüm sürücülerin son iki (2) yılda ciddi bir kaza veya mahkumiyet olmaksızın tam sürücü ehliyetiyle en az üç (3) yıl kesintisiz sürüş deneyimine sahip olması gerekir. Veya sürücü 23 yaşında veya daha büyükse, ciddi kaza veya mahkumiyet olmaksızın tam sürücü ehliyetiyle en az bir (1) yıl kesintisiz sürüş deneyimi gereklidir. Sürücülerin eğitimin herhangi bir yol gerekliliğini karşılayabilmesi için ehliyetlerinde 6'dan fazla ceza puanı (uygulanıyorsa) olmamalıdır. Sürücü ehliyetinizde 6'dan fazla ceza puanı varsa bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.Katılmak için belirli bir fiziksel uygunluğa sahip olmam gerekiyor mu?

Sürüş Deneyimine katılabilmek için kronik bel problemleri (veya benzer durumlar), araç kullanma kapasitenizi bozacak zihinsel rahatsızlıklar, sürüş standartlarını karşılamayan görme bozukluğu, gebelik veya kalp sorunları gibi araç kullanmanızı engelleyecek herhangi bir koşulun olmadığından emin olmalısınız.Her bir araçta kaç kişi olacak?

Her bir aracı paylaşan iki konuk olacak. İleri Seviye programlarda bire bir eğitim unsurları olacak.

SEYAHAT

Kendi başıma seyahat ediyorsam, kendi aracım olacak mı?

Hayır. Tek bir konuk olarak aracınızda başka bir konuk daha olacak. Program boyunca kendi otel odanız olacak.Çocukların Jaguar Land Rover Buz Akademisi'ne katılmasına izin veriliyor mu?

Jaguar Land Rover Buz Akademisi, güvenlik ve varış noktasındaki zorlu iklim koşulları nedeniyle çocuklar için uygun değildir.Her bir sürüş deneyimindeki maksimum grup büyüklüğü nedir?

Daha özel ve kişileri dahil eden bir deneyim sunmak için, Jaguar Land Rover Buz Akademisi'ndeki maksimum grup büyüklüğü 30 konuk (araç başına iki konuk) ve İleri Seviye Buzda Sürüş ve İleri Seviye Buzda Sürüş + için 20 konuktur.Ne tür yataklar mevcut?

Tüm odalarda çift kişilik yataklar sunuyoruz. Tek kişilik veya iki tek kişilik yatak mevcut değildir.Vize almam gerekiyor mu?

AB dışındaki ülkelerin çoğu için İsveç ve AB'ye seyahatlerde vize gereklidir. Ülkenize özgü gereklilikleri öğrenmek için lütfen yerel konsolosluğunuzla iletişime geçin. Vize için davet almanız gerekiyorsa, size bunu sağlayacak olan Zum Goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH'yi bilgilendirin.İsveç’te hangi para birimi kullanılıyor?

Yerel para birimi İsveç Kronu'dur (SEK).Uçak bileti rezervasyonu veya seyahat sigortası için yardıma ihtiyacım olursa kiminle iletişime geçebilirim?

İşletme ortağımız Zum goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH, uçuş rezervasyonlarınız ve seyahat sigortanız için memnuniyetle size yardımcı olacaktır. Aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz: E-posta: jlriceacademy@zerotwonine.com Telefon: +49 69 460 97 47 47 (9:00 – 18:00 (CET), Pazartesi - Cuma. Yerel arama ücretleri geçerli olabilir).Özel kıyafetlere ihtiyacım var mı?

Sürüş etkinliğinde sıcaklıklar -30°C veya altına düşebilir ve bu nedenle sizden sıcak tutacak ve hava koşullarına dayanıklı giysiler ve ayakkabılar getirmenizi rica ediyoruz. Kıyafet verilmemektedir, bu nedenle tüm katılımcılara aşağıdakileri getirmelerini öneririz:


• Sıcak tutan şapka
• Sıcak tutan eldivenler
• Yünlü atkı
• Termal içlik (uzun kollu üst / uzun alt)
• İyi yalıtımlı bir mont
• Yünlü kazak veya polar mont
• Gerektiğinde kullanmak için bazı ek hafif içlikler
• Sağlam, rahat ayakkabılar (sürüş için uygun)Akşam etkinlikleri için kıyafet kuralı nedir?

Akşam için kıyafet kuralı günlük kıyafettir.Hava buzda sürüş için uygun değilse ne olacak?

Havanın güvenlik nedeniyle buz alanının kapanmasına neden olması durumunda alternatif bir program sunulacaktır.Fotoğraf makinesi veya video kamera getirmeme izin veriliyor mu?

Tabii ki evet, ancak Jaguar Land Rover Buz Akademisi Jaguar Land Rover’ın gizli soğuk iklim test tesisinde gerçekleşir, bu nedenle fotoğraf çekilmesiyle ilgili bazı kısıtlamalar uygulanacağını lütfen unutmayın. Drone'lara izin verilmez.

<h2>DİĞER BUZ AKADEMİSİ DENEYİMLERİMİZ</h2>
İLERİ SEVİYE BUZDA SÜRÜŞ
3 günlük hafta sonu veya 4 günlük hafta ortası bir etkinlik olarak sunulan bu program, daha çok programa tekrar katılan veya daha önce buzda sürüş deneyimi olan konuklara yöneliktir. Land Rover ve Jaguar araçlarını teknik zorluklarla dolu bir pistte kullanın ve pistlerde SVR performans araçlarıyla bire bir eğitimden en iyi şekilde yararlanın.
DAHA FAZLA BILGI
BUZDA SÜRÜŞ SV ÖZEL
Bu olağanüstü yolculukta yalnızca 10 kişilik yer mevcut. Daha öncekilere benzemeyen bir Land Rover ve Jaguar sürüşü deneyimleyeceksiniz. Yüksek hızlı, adrenalinle dolu bir hafta sonunda misafirler, Özel Araç Operasyonları tarafından geliştirilen SV ürünlerini ayrıcalıklı olarak kullanacaklar.
DAHA FAZLA BILGI
BU DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN RANDEVU ALIN
Land Rover'ın her türlü zemine uygun kapasitesini keşfedin
MACERA DOLU GEZİLERİ KEŞFEDİN
Land Rover'ınızın direksiyonunda simge haline gelmiş rotaları keşfedin
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi alın
LAND ROVER E-BÜLTENİ
Macera Yolculuğuna yönelik en güncel haberleri alın