Teknisyenimize göre Bolivya'da bir günde yaptıklarımız, bir Discovery aracının İngiltere'de kullanım ömrü boyunca yaptıklarından çok daha fazla darbe emici gerektiriyor.

Rikard Beckman

G4 2006 Yarışma Direktörü ve Keşif Lideri

DISCOVERY HER KOŞULA HAZIR

1989 yılında ilk Discovery modeli üretim hattından çıktı. Bir milyonuncu Discovery modeli Solihull'dan doğrudan Pekin'e ulaşmak üzere yola çıktı. Artık Discovery sizi dünyanın her yerine götürüyor.

MACERANIN PEŞİNDE

Benzersiz bir araç için benzersiz bir film gerekir. Bu sebeple sizlerden aracın gücünü, çok yönlülüğünü ve eğlence değerini sergileyen kendi Discovery anılarınızı göndermenizi istedik.

BİZLERİ GÜLÜMSETEN, ETKİLEYİCİ KARELER

Discovery'nin size kar fırtınası ve derin sularda, dağ yollarında, kumullarda ve erişimi zor bölgelerde güvenle eşlik ettiğini kanıtladınız.

NERELERİ GEZDİĞİNİZİ GÖRÜN

Bizimle paylaştığınız maceralarının bir kısmını kutlamak üzere hazırlık yaptık. Discovery'nin global seyahatini izleyin ve sürüşün keyfini çıkarın.

GLOBAL MACERALAR
GLOBAL MACERALAR

DISCOVERY'NİN 25 YILI

Peter ve Eileen Crichton son 25 yılı ağırlıklı olarak Rabia adını verdikleri Discovery 3.5V8i model araçlarında dünyayı keşfederek geçirdi. Kuzey ve Güney yarımküre boyunca iki kez dünyanın etrafını gezdiler ve 2012 yılında bir 4x4 araçla erişilebilir en kuzey ve en güney noktalar arasında enlemler boyunca ilerlediler.

GLOBAL MACERALAR
GLOBAL MACERALAR

ASLANLARLA AKŞAM YEMEĞİ

Andrew Brown, Tanzanya'da yer alan Arusha Serengeti Göçmen Kampı'nda Güney Afrika Land Rover Experience için çalışıyor. 'Diğer tarafta sekiz aslan ve aptal bir şekilde aslan sürüsüne doğru ilerleyen bir kaç sığır vardı. Hatasını anlayan sığırlar bataklığa doğru kaçarken, aslanların altısı onları izledi.'

GLOBAL MACERALAR
GLOBAL MACERALAR

YOL OLDUĞUNU SANDIK

G4 2006 yarışma direktörü ve keşif lideri Rikard Beckman Bolivya'daki araziyi inceledi: 'Yol dağ kenarından ilerlerken dolambaçlı şekilde ilerlemiyordu. Kablo döşemek için yapıldığı belli oluyordu. Nihayetinde Discovery için hiç sorun olmadı ama dikliği oldukça korkutucuydu.'

/

LAND ROVER MACERALI YOLCULUKLAR

Abercrombie & Kent tarafından yeniden canlandırılan olağanüstü yolculuklar

DISCOVERY

Discovery, önünüzde sizi bekleyen her şeye hazır.

© Jaguar Land Rover 2018