Yıl 1947. Biri, Galler sahilinin kumlarına bir otomobil taslağı çizer. Bu araç Land Rover'dır. Bu sert, gözü pek araç dünyayı değiştirmek, her türlü arazi koşuluyla başa çıkmak ve tüm dünyada kalpleri fethetmek üzere yola çıkar.

Onlarca yıllık yenilikçilik bizi daha ileriye götürüyor. Land Rover markasını taşıyan araçları ayrıcalıklı kılan kapasite ve hakimiyetin benzersiz birlikteliğiyle, nereden geldiğimizi hiç unutmadan, haritası çizilmemiş yerleri dolaştık.

MİRASIMIZ

Arazi koşulu ne olursa olsun eksiksiz güven sunan bir araç yaratırken, yeni nesil maceracılara da yol gösterdik.

SANATIMIZ

Detaylardan zevk alan ve Land Rover'ı hayata geçiren hem teknolojik hem de geleneksel açıdan hünerli ustalarımızı izlemek için sahne arkasına göz atın.

MACERALARIMIZ

Rekor kıran keşif gezilerimiz, bilinmeyene doğru yolculuğunuzda yalnızca bir Land Rover'ın size yardımcı olabileceğini kanıtlıyor.

GELECEĞİMİZ

Keşfedilmemiş topraklara yapılan yolculuk, her zaman heyecan vericidir; geleceği keşfetmek de öyle. Yenilikçiliği yarının haritasını çıkarmanın bir yöntemi olarak görüyoruz.

TÜRLERİN KÖKENİ

Maurice Wilks, Land Rover'ın ilk yenilikçisiydi. Oğlu, onun mirasını anlatıyor.

MİRASIMIZ

MİRASIMIZ

İMKANSIZ YOLCULUK

Land Rover, macera duygusuna sahip kişileri imkansız olarak görüleni yapmaya teşvik ediyor. 1955'te Londra'dan Singapur'a giden İlk Kara Keşif gezisine çıkan cesur insanları izleyin.

İKON SÜRÜCÜLER

İkonlar bir gecede doğmaz. Bu unvan, ancak uzun bir macerada kazanılır. Bazı ünlü Land Rover sürücüleri bunu ilk ağızdan bilir. Yolculuklarının bir bölümünde yer aldığımız için gururluyuz...

MACERALARIMIZ

BİR MİLYON MACERA

İşte hepsini başlatan bu araçtı. Bir milyonuncu Discovery'yi ürün hattından başlayarak Pekin'e kadar kıtalararası yolculuk sırasında takip edin...

FİLMİ İZLE

RUBÜLHALİ ÇÖLÜ, TAM GAZ

Range Rover Sport, dünyanın en büyük kum çölünü fethediyor. İspanyol arazi yarışçısı Moi Torrallardona'yı seri üretim bir SUV ile Rubülhali Çölü'nde hız rekorunu kırarken izleyin.

FİLMİ İZLE

UZAKTAN KUMANDA

Kuzey Arnavutluk'un ulaşılması güç dağlarında bir Discovery kullanırken dünyanın küçük olmadığını fark edersiniz. Doğru bakış açısı, deneyim ve donanımla macera düşündüğünüzden daha yakında.

SORUMLU İŞLETMECİLİK SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GİRİŞİMİN ANAHTARIDIR

Gelecek için iddialı planlarımız var. Aynı zamanda, kısıtlı kaynakların yer aldığı bir dünyada iş yaptığımızın farkındayız. Bu yüzden işimizi bu zorluklara uyum sağlayacak, bağımlı olduğumuz kaynakları ve toplulukları besleyecek şekilde geliştiriyoruz.

© Jaguar Land Rover 2018