Şimdiye kadarki en lüks özelliklerle donatılan bu araç hassasiyetle ve son derece dikkatli bir biçimde yaratıldı ve detaylara gösterilen olağanüstü özenle en yüksek düzeye ulaştı.

JOHN EDWARDS ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI İDARİ MÜDÜRÜ

TANINMIŞ TASARIM VE HASSAS MÜHENDİSLİK

TANINMIŞ TASARIM VE HASSAS MÜHENDİSLİK

DIŞ TASARIM

El işçiliğinin modası asla geçmez; Range Rover tasarımında kırk beş yıllık deneyim şimdi her bir SVAutobiography'de kendini gösteriyor. Land Rover'ın mükemmeliyet merkezi Özel Araç Operasyonları (SVO) tarafından tasarlanan ve üretilen özel, lüks ve performansa yönelik modeller, benzersiz ön ızgarası ve motor kapağından arka kısımdaki tırtıklı "Range Rover" yazısı ve bagaj kapağındaki özel SVAutobiography armasına kadar gelişmiş özellikleri ve detaylara gösterilen özeni işaret eder.

TANINMIŞ TASARIM VE HASSAS MÜHENDİSLİK

TANINMIŞ TASARIM VE HASSAS MÜHENDİSLİK

RAKİPSİZ PERFORMANS

Üstün 550bg V8 Supercharged motor, SVAutobiography modeline özeldir ve Range Rover ürün yelpazesinde yeni bir seçenektir. İlk olarak Range Rover Sport SVR'da görülen tamamen alüminyumdan üretilmiş 5,0 litrelik motor, 550 beygir gücü ve 3.500-4.00dev/dk'da 680Nm maksimum tork üretmek üzere yeniden gözden geçirilmiştir. Standart Aks Aralıklı modele ait yürüyen aksam, daha sürücü odaklı bir deneyim sunmak üzere yeniden kalibre edilmiştir; Uzun Aks Aralıklı model ise genel anlamda benzersiz konfor ve hassasiyeti ile keyif verir. SVAutobiography modeli için diğer Benzinli ve Dizel güç aktarım seçenekleri de mevcuttur. Bu özelliklerin tümü zemin ne kadar zorlu olursa olsun olağanüstü performans, vites esnekliği ve hassasiyetin bileşimini sunar.

/

İÇ TASARIM

İNGİLİZ İŞÇİLİĞİ

İNGİLİZ İŞÇİLİĞİ

SVAutobiography'nin iç tasarımı, şık ve gösterişli yaşamın en üst seviyesini yansıtır. Koltuklarda yalnızca en iyi, perfore Yarı Anilin deri kullanılır. Yumuşak ve esnek bu malzeme, tabaklama işleminde bir tür akasya ağacının kabuğundan elde edilen ekstraktın kullanıldığı bir atölyeden tedarik edilir. Merkez konsolda ve ön panelde kullanılan sürdürülebilir ahşap kaplamalar, işçilik ve hassasiyet duygusuna katkıda bulunur. İngiliz zanaatkarlar zevk, zarafet ve dinginliği yansıtan bir iç tasarım oluşturdular.

İÇ TASARIM

İÇ TASARIM

YÖNETİCİ SINIFI ARKA KOLTUKLAR

Arka kabin her yönüyle kusursuz biçimde düzenlenmiştir; yönetici koltuğu konsolu, bir şişe soğutma bölmesi ve elektrikli olarak açılan masaların yanı sıra multimedya ve klima çözümlerini içerir. Masaj koltukları ve maksimum 17 dereceye kadar elektrikli olarak yatırılabilme özelliği, baldır dayaması ile Uzun Aks Aralıklı modelde daha da geliştirilmiştir, saklama bölmeleri kolaylıkla kullanılacak şekilde sunulur ve uzun tüylü moher halı paspaslar lüks duygusuna katkıda bulunur. Bağımsız koltuklar, tüm kumandaları barındıran şık bir konsolla ayrılır. Deri kapaklı el kitabı ve tırtıklı, parlak Autobiography anahtarlık da son dokunuşu oluşturur.

/

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

MERIDIAN AUDIO

En köklü İngiliz ortaklarımızdan biri olan Meridian, Range Rover SVAutobiography'de kullanılan ses sistemlerini yarattı. 29 hoparlör, 1700W güç içeren sistem, işittiğiniz kadar hissedebileceğiniz saflıkta olağanüstü bir ses sunar. Meridian Trifield 3D* teknolojisi, çevre ve yan kanalların daha iyi kumanda edilmesini sağlayarak her koltukta gerçek anlamda kişisel üç boyutlu bir konser salonu deneyimi sunar.

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

ARKA KOLTUK EĞLENCESİ

Arka Koltuk Eğlencesi sistemi, Standart Aks Aralıklı modelde baş dayamalarına entegre edilmiş sekiz inçlik veya Uzun Aks Aralıklı modelde arka koltuğa monte edilmiş çift, uzaktan kumandalı 10,2 inç ekranları içerir. Uzun Aks Aralıklı modelde aynı zamanda "Yolculuk Durumu" özelliği de mevcuttur. İki gövde stili de bir çift WhiteFire dijital kablosuz kulaklıkla birlikte sunulur.

/

© Jaguar Land Rover 2018