Sade tasarım ve devrimsel nitelikteki hafif yapı, lüks araç müşterilerinin deneyimlerini konfor, sadelik ve kullanım alanındaki gelişmelerle zenginleştirmemizi sağladı.

Phil Popham

Grup Pazarlama Direktörü, Jaguar Land Rover

GERÇEK BİR TASARIM İKONU

Üç klasik çizgisi sayesinde Range Rover kolaylıkla ayırt edilebilir. Artık simge haline gelmiş siluet hafifçe koniktir ve parlak siyah sütunlar yüzer tavanı vurgular.

RAKİPSİZ KAPASİTE

Bir dizi gelişmiş teknoloji sayesinde arazi ve koşullar ne olursa olsun performans etkilenmez.

BENZERSİZ SADELİK

Sadelik Range Rover'ın doğasında vardır. Zarif ve akıllı tasarımı güvenli, sakin ve lüks bir konfor deneyimi sunar.

İHTİYACINIZ OLAN TEK ARAÇ

İster çetin ve zorlu arazilerde ister şehir trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde ilerliyor olun, Range Rover size rahat, sezgisel ve konforlu bir sürüş vadeder.

TASARIM

TASARIM

SİMGE HALİNE GELMİŞ TASARIMIN MODERN YORUMU

Alçak profil, tavan çizgisi ve kesintisiz bel hattından oluşan üç klasik çizgisi sayesinde Range Rover kolayca ayırt edilebilir. İkonik siluet hafifçe konik ve daha kıvrımlı hale gelirken, neredeyse kesintisiz cam ve parlak siyah sütunların kullanılması yüzer tavan etkisini vurgulayarak aracın aerodinamik ve zarif şeklini daha da güzelleştirir.

TASARIM

TASARIM

ŞIMARTAN VE ÜSTÜN İÇ TASARIM

Range Rover en rahat ve konforlu sürüş deneyimi için tasarlanmıştır. Geniş orta konsol en önemli kumandalara kolay erişim sağlarken yumuşak, kıvrak deriler, ahşap kaplamalar ve gösterişli detaylar sürücüye huzur ve sakinlik hissi verir.

TASARIM

TASARIM

EFSANEVİ HAKİM SÜRÜŞ POZİSYONU

Efsanevi Hakim Sürüş Pozisyonu sayesinde Range Rover, sürücüye en iyi yol görüşünü sunarken aynı zamanda rahat ve sağlam bir sürüş vaat eder. İster çetin ve zorlu arazilerde ister şehir trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde ilerliyor olun, Range Rover size rahat, sezgisel ve konforlu bir sürüş sunar.

TASARIM

TASARIM

GENİŞLİK VE AYDINLIK DUYGUSU

İçeriyi doğal ışıkla dolduran panoramik tavan, iç mekanın genişlik duygusunu ve dış dünya ile bağlantıda olma hissini arttırır.

KAPASİTE

KAPASİTE

HYBRID TEKNOLOJİLERİN SUNDUĞU ETKİLEYİCİ VERİMLİLİK

Hybrid, her Land Rover gibi aynı zorlu ve uç noktadaki arazi koşulları altında test edildi. 35 kW elektrik motorlu 3.0L SDV6 dizel motor, SDV8 ile aynı performansı sunar, ancak 169 g/km'lik CO² emisyonu, TDV6 motor ile kıyaslandığında %14 (27 g/km) daha azdır.

KAPASİTE

KAPASİTE

ŞİMDİYE KADAR ÜRETİLEN EN YETENEKLİ LAND ROVER

Range Rover şimdiye kadarki en rafine ve en yetenekli Land Rover olmak için üretildi. En son gövde ve yürüyen aksam teknolojileri sayesinde aracın tüm arazilerdeki performansı hem arazi kapasitesinin genişlemesi ve erişilebilirliği hem de yol kullanımı ve zarafeti açısından yepyeni bir düzeye ulaşıyor.

KAPASİTE

KAPASİTE

SUDAN GEÇME VE ÇEKMEDE SINIFININ EN İYİSİ

Havayı iç ve dış motor kapağı panelleri arasına alan orijinal hava giriş sistemi sayesinde, Range Rover günümüzde 900 mm derinlikte sulardan geçebiliyor. 3.500 kiloluk çekme kapasitesi çeşitli ileri teknoloji özellikler ile desteklenerek çekmeyi daha kolay ve güvenli bir hale getirir.

KAPASİTE

KAPASİTE

YOLDA KARİZMATİK VE DENGELİ

Range Rover inanılmaz bir hakimiyet ve çevik viraj dönüş kapasitesi sunuyor. Benzinli ve dizel motorların geniş performans alanı en son güç aktarım teknolojisinden yararlanır.

BİR BAKIŞTA TEKNİK ÖZELLİKLER

YAKIT EKONOMİSİ (ORTALAMA)

7.5 l/

Hafif alüminyum motorlar ve akıllı teknik çözümler yakıt verimini destekler. TDV6 motor ile ulaşılan rakamlar.

BAGAJ HACMİ

909 litre

Bagaj hacmi oldukça cömerttir ve arka koltuk sırasını katlanmasıyla arttırılabilir (dikkat, Yönetici Sınıfı Arka Koltuklar katlanmamaktadır).

SUDAN GEÇME DERİNLİĞİ

900 mm

Maksimum 900 mm derinlikte sudan geçebilme.

CO2 ORTALAMA KARBON EMİSYONU

196 g/km

Hafif alüminyum gövde yapısı ve etkili güç aktarımı daha gelişmiş CO2 emisyonu sağlar. TDV6 motor ile ulaşılan rakamlar.

TÜM ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLE

SEÇENEKLER & AKSESUARLAR

ARACINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

İÇ TASARIM

Kendinize özel bir alan yaratmanız için çeşitli kaplama ve özel detay seçenekleri.

DIŞ TASARIM

Geniş renk ve diğer seçeneklerden tercihinizi yaparak stilinizi yansıtın.

PAKETLER

Çok daha fazla kişiselleştirme sağlayan çeşitli opsiyonel ekstralar.

TEKNOLOJİ

Sezgisel teknolojiler elinizin altında.

EĞLENCE

Güvenli maceraları eğlenceli kılar.

AKSESUARLAR

Her günden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak donanımlar.

ONU TAM İSTEDİĞİNİZ HALE GETİRİN.

Aracınızı alırken opsiyonlardan arasından seçimler yapabilir veya dilediğiniz zaman Land Rover aksesuarları ile hayat tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

GERİ

MODELİNİZİ SEÇİN

RANGE ROVER

MODELİNİZİ SEÇİN

© Jaguar Land Rover 2015