Yeni Range Rover Sport SVR gerçek anlamda dünyanın en yüksek kapasiteli performans SUV'udur.

JOHN EDWARDS LAND ROVER ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI, İDARİ MÜDÜRÜ

PERFORMANS

PERFORMANS
/

NEFES KESİCİ PERFORMANS

0’dan 100km/sa’e yalnızca 4,7 saniyede ulaşır. Supercharged V8 Benzinli motor, 550bg motor gücü ve 680Nm tork üretir. Üstün vites değiştirme özelliğiyle 8 ileri şanzıman, araca gerçek anlamda bağlandığınızı hissettirir. Yolda ve arazide olağanüstü performans sunan lüks bir SUV aracı istiyorsanız, Range Rover Sport SVR tam anlamıyla size göre. Başka hiçbir Land Rover, otoyolda kendini evinde hissedecek kadar rahat değildir.

/

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

NEFES KESİCİ TASARIM

Karartılmış farları, ileri doğru hamle yapan duruşu ve sağlam görünümünden, parlak dörtlü egzoz çıkışları ve özel arka spoylerine kadar Range Rover Sport SVR'ye ilişkin her ayrıntı, heyecan uyandırmak üzere tasarlandı.

AKTİF SPOR EGZOZ

Yeri Değiştirilebilir Aktif Spor Egzoz sistemi, elektronik kontrollü valflere sahip iki kademeli aktif egzoz içerir. Bu sistem, gaz kelebeği aralığının az olduğu durumlarda, özellikle darbe modülasyonu kullanarak derinden gelen bir ses üretir ve motor hızı artırıldığında valfler açıldığından, dört egzoz çıkışından daha iyi bir akış elde edilmesini sağlar.

ŞASİ

Aracın şasisi üstün bir hakimiyet, viraj dönüşü ve sürüş deneyimi sunacak şekilde ayarlanmıştır. Benzersiz bir biçimde ayarlanan Dynamic Response sistemiyle bir araya getirilen Range Rover Sport SVR, virajları daha düz alır ve diğer tüm Land Rover araçlardan daha hızlıdır.

SPOR KOLTUKLAR

16 kademeli, hafızalı ve elektrikli spor koltuklar sizi sağlam şekilde yerinizde tutar. Dört renkle birlikte sunulan ve yumuşak Oxford deriden üretilen koltuklar, üst yastıkta SVR kabartması gibi özellikler içerir ve aracın sportif havasını somut hale getirir.

BİR BAKIŞTA MOTORLAR

Motor Hızlanma (saniye) 0-100 km/sa
Maksimum Hız  km Maksimum Tork  Nm Şehir içi  l/100km
Şehir dışı  l/100km
Ortalama  l/100km
Ortalama CO2 emisyonu(g/km)

LR-V8 OTOMATİK (4WD) 5.0 litre Supercharged Petrol (550PS) Durdurma/Çalıştırma özelliği ile birlikteKENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

4,7 260 680 18,3 9,8 12,8 298

.

TEKNOLOJİ

Range Rover Sport’un sahip olduğu en son teknoloji, her yolculukta tüm yolcuların güvende olmasını, eğlenmesini ve bağlı kalmasını sağlar. En son yenilikler, performans ve kapasite özellikleri aracınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Range Rover Sport aracınızı kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Şık seçeneklerimiz ve kullanışlı aksesuarlarımız, sağlam ve çok yönlüdür; ayrıca kişiselleştirme olanağı sunar.

GERİ

MODELİNİZİ SEÇİN

RANGE ROVER SPORT

Modelinizi seçin

*SDV6 Hybrid motorla maliyetsiz seçenek.

**Gövde renginde tavan maliyetsiz seçenek olarak sunulur

***Gösterilen jantlar opsiyoneldir

Brembo, Freni Brembo S.p.A şirketinin tescilli ticari markasıdır

Meridian, Meridian Audio Ltd. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

© Jaguar Land Rover 2018