OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Land Rover Yetkili Satıcınızla temasa geçin.

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

SVO PREMIUM PALETİ

SVO Premium Paletindeki renklerden birini seçerek Range Rover Sport’un görünümünü iyileştirin.

/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIMINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Stealth Pack, Satin Black dış kaplamalarıyla daha farklı bir görünüm sunar. Bright Pack, Dynamic Pack'e sahip Range Rover Sport Autobiography modelinde hiçbir ek maliyet olmaksızın sunulur. Buna motor ve bagaj kapağı yazıları, çamurluk havalandırma kafesleri ve parmaklıkları gibi Atlas Silver detaylar ile Indus Silver çekme bağlantısı kapakları da dahildir.

Gösterilen araç, Stealth Pack i ile birlikte Fuji White Dynamic Pack'e sahip bir Autobiography modelidir. Modelde opsiyonel 22 inç 5 ayrık kollu “Stil 508” Satin Black kaplama jantlar da mevcuttur.

/
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

AYIRT EDİCİ ARAÇLAR VE JANTLAR

Range Rover Sport şimdiye kadar üretilen en çevik, dinamik ve hızlı tepki veren Land Rover'dır ve buna uygun jant seçenekleriyle birlikte sunulur. Özel premium jantlar ise çeşitli kaplama ve malzemelerle birlikte sunulur. Kişiliğinizi gerçekten yansıtmanızı sağlayacak 19, 20, 21 ve 22 inç boyutlarında jantlar mevcuttur.

/

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ

EK OFF-ROAD KAPASİTESİ

Off-Road Pack aracın arazi kapasitesini bir üst düzey taşır ve Terrain Response 2, All Terrain Progress Control (ATPC), iki hızlı aktarım kutusu ve bazı motorlarda Adaptive Dynamics özelliklerini içerir.

/
PAKET SEÇENEKLERİ
/

TEKNOLOJİ

Range Rover Sport’un sahip olduğu en son teknoloji, her yolculukta tüm yolcuların güvende olmasını, eğlenmesini ve bağlı kalmasını sağlar. En son yenilikler, performans ve kapasite özellikleri aracınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

AKSESUARLAR

DIŞ TASARIM AKSESUARLARI

Yan basamaklar ve yan koruyucu borulardan, paslanmaz ön ve arka alt koruyuculara kadar zengin SUV aksesuar seçenekleriyle aracınızı daha da kişiselleştirebilirsiniz.

İÇ TASARIM AKSESUARLARI

Tercih ettiğiniz ortamı yaratmak üzere premium paspaslardan kişiselleştirilmiş kapı eşiklerine kadar Land Rover Approved aksesuarları istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz. Böylece, kendinize özel bir ortam yaratabilirsiniz.

TAŞIMA VE ÇEKME

Port bagajlar ve çekme demirleri de dahil olmak üzere yaşam tarzınıza uygun ve Range Rover Sport’unuzun kapasitesini optimize edecek özel taşıma ve çekme aksesuarları arasından tercihinizi yapın.

JANTLAR VE AKSESUARLAR

Aracınızın görünümünü alaşım jantlarla kişiselleştirin. Bu jantlar birçok boyutta, stilde ve kaplama tipiyle birlikte sunulur. Premium supap kapakları seçiminizi daha da zenginleştirmenizi sağlar.

© Jaguar Land Rover 2018