SEÇENEKLER & AKSESUARLAR

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

ARACINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Range Rover Sport'unuzu çok daha benzersiz hale getirin. Güçlü yüzer tavan görünümünü üç kontrast renkle zenginleştirebilirsiniz. Tam boyutlu panoramik renkli cam tavan, aracınızı gün ışığıyla doldurur. Gizlilik camı ile daha fazla mahremiyet sağlayabilir ve iç mekan sıcaklığını konforlu bir seviyede tutabilirsiniz.

/

İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ

HAREKET HALİNDE MASAJ

Eksiksiz bir sürücü ve yolcu konforu için Oxford deri kaplama 20 konumlu elektrikli ön koltuklar tercih ettiğiniz ayarları bellekte tutar ve beş masaj programı sunar.

SOĞUK İKLİMDE KONFOR

Isıtmalı deri direksiyon, dondurucu soğukta bile araç sürmeyi daha konforlu hale getirir.

KİŞİSEL KLİMA KONTROLÜ

4 Bölgeli Klima Kontrol sistemi sürücü, ön yolcu ve ikinci sıra koltukların her iki yanında oturan yolcular için ayrı kontrol imkanı sunar.

HER KOŞULDA KONFOR

Sıcak ve nemli günlerde serinletme ve sisli sabahlarda sıcaklık sunan teknolojilerle zorlu hava koşullarını yönetmek için Klimalı Ön ve Arka koltukları tercih edebilirsiniz.

PAKET SEÇENEKLERİ
PAKET SEÇENEKLERİ

HEM YOLDA HEM ARAZİDE DİNAMİK PERFORMANS

Çift Aralıklı şanzıman, Terrain Response® 2, Adaptive Dynamics, Dynamic Mod ve Tork Yönlendirme özellikli Dynamic Response™ gibi özellikleri içeren On-Off Road Paketi ile Range Rover Sport’un yol ve arazi performansı ve kapasitesi etkileyicidir.

PAKET SEÇENEKLERİ
PAKET SEÇENEKLERİ

HEM YOLDA HEM ARAZİDE DİNAMİK PERFORMANS

Çift Aralıklı şanzıman, Terrain Response® 2, Adaptive Dynamics, Dynamic Mod ve Tork Yönlendirme özellikli Dynamic Response™ gibi özellikleri içeren On-Off Road Paketi ile Range Rover Sport’un yol ve arazi performansı ve kapasitesi etkileyicidir.

PAKET SEÇENEKLERİ
PAKET SEÇENEKLERİ

HAVA KOŞULLARI NE OLURSA OLSUN GELİŞMİŞ KONFOR

Dışarıda hava ne olursa olsun, 3 Bölgeli Klima Kontrolü, Klimalı Ön ve Arka koltukları ve ısıtmalı direksiyonu içeren Climate Control Paketi ile aracınızın içinde sıcak veya serin ortamın keyfini çıkarabilirsiniz. Isıtmalı ön camı da içeren Cold Climate Paketi ile ek konfor ve rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

PAKET SEÇENEKLERİ
PAKET SEÇENEKLERİ

ŞIK VE GİZLİ

Stealth Paketi Satin Black dış kaplama, yansıtmasız yüzeyli karartılmış farlar ve Satin Black bijonları, saten cilalı 21 inç ve 22 inç jant seçenekleriyle ayrıcalıklı bir görünüm oluşturur.

/

TEKNOLOJİ

ŞERİT TERK VE HIZ LİMİTİ UYARILARI

Hız Limiti Uyarıları yolun ilerisindeki hız limitlerini görüntülerken, Şerit Terk Uyarısı sinyal vermeden şeridinizden çıkmanız durumunda direksiyonu titreterek sizi uyarır.

ÇEPEÇEVRE NET GÖRÜŞ

Surround Kamera Sistemi dikkat çekmeyecek şekilde aracın çevresine yerleştirilmiş beş dijital kamerayı kullanarak Dokunmatik Ekranda neredeyse 360 derecelik bir görünüm sunar.

AKILLI TELEFON UYGULAMASIYLA HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

InControl™ Uzak Akıllı Telefon Uygulaması yakıt seviyesini uzaktan kontrol edebilmenizi, kalabalık yerlerde otomobilinizi bulabilmenizi, kapıları veya camları açık bırakıp bırakmadığınızdan emin olabilmenizi sağlar ve acil durumda yardım çağırabilir.

PARK ETMEK ARTIK ÇOK KOLAY

Park edecek yer seçmekten, doğru şekilde girip çıkmak üzere manevra yapacak uygun bir alan seçmekten Paralel Park Etmeye, Paralel Çıkışa ve Dikey Girişe kadar dar yerlere park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

EĞLENCE

EĞLENCE

MERIDIAN™ İLE EŞSİZ MÜZİK KEYFİ

MeridianTM ses teknolojisi size çarpıcı bir ses kalitesi sunar. Üs düzey MeridianTMSignature Reference Audio sistemi, 29 hoparlörüyle kabin içindeki mekan duygusunu artırır ve gerçekçi, üç boyutlu bir müzik deneyimi sağlar. (Meridian, Meridian Audio Ltd'in tescilli ticari markasıdır.)

EĞLENCE
EĞLENCE

YOLCULUĞU EĞLENCEYE DÖNÜŞTÜRÜN

Arka Bölüm Eğlence Sistemi ile yolcularınız opsiyonel 8 veya 10,2 inç video ekranlarında DVD izleyebilir ve oyun oynayabilir. Dual View Ekran sayesinde sürücü ve öndeki yolcu, Dokunmatik ekranda farklı içerikler izleyebilir.

/

GÜVENLİK

KAYBOLAN ARACINIZI BULUN

Land Rover InControl™ Secure herhangi bir hırsızlık girişimi durumunda sizi uyarır ve hızlı bir şekilde kurtarılabilmesi için aracınızın yerini Land Rover izleme merkezine bildirir.

UZAKTAN KİLİTLEME

Anahtarsız giriş ile çantanızda veya ceplerinizde anahtar aramak zorunda kalmadan aracınıza hızlı ve güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

SOFTCLOSE KAPAMA

Kapıyı sertçe kapamaya gerek yok. SoftClose Kapama özelliği ile gürültü çıkarmadan kapınızı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

HER ŞEYİ GÖRMENİZİ SAĞLAYAN TEKNOLOJİ

Yaklaşan Araç Algılama özellikli Kör Nokta Monitörü ve Ters Yönde Trafik Tespiti, kör noktaya giren veya arkadan hızla yaklaşan araçları algılar ve sizi uyarır.

AKSESUARLAR

İÇ TASARIM AKSESUARLARI

Premium paspaslardan özelleştirilmiş marşpiyelere kadar tercih ettiğiniz ortamı yaratmak üzere Land Rover tarafından onaylanmış aksesuarları istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.

JANTLAR VE AKSESUARLAR

Birçok stil, ebat ve kaplamaya sahip alaşım jantlarla Land Rover aracınızın görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Stilize supap kapaklarıyla aracınızı daha da zenginleştirin.

TAŞIMA VE RÖMORK ÇEKME

Port bagajlar dahil olmak üzere yaşam tarzınıza uygun özel taşıma aksesuarlarını seçebilir ve doğru donanımla Land Rover'ın çekme kapasitesini artırabilirsiniz.

DIŞ TASARIM AKSESUARLARI

Yan basamaklar ve yan koruyucu borulardan, paslanmaz ön ve arka alt koruyuculara kadar zengin aksesuar seçenekleriyle aracınızın görünümünü zenginleştirebilirsiniz.

© Jaguar Land Rover 2017