PERFORMANS

PERFORMANS
/
PERFORMANS
/
PERFORMANS
/
PERFORMANS
/
LAND ROVER HYBRID NEDİR?

Hibrit modeli, maksimum 354bg motor gücü üretmek üzere 3,0L V6 Dizel motor ile bir elektrik motorunu bir araya getirir.

FİLMİ İZLEYİN
DETAYLARIYLA HİBRİT SİSTEMİ

Sürüş, motor ve elektrik motoru arasındaki otomatik geçiş sayesinde basit ve sezgiseldir.

FİLMİ İZLEYİN
HİBRİT SİZİN İÇİN DOĞRU SEÇENEK Mİ?

Range Rover Sport Hybrid yoğun şehir içi yollarda ve kırsal bölgelerde aracın verimliliğini artırır.

FİLMİ İZLEYİN
HİBRİT AYARLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ

Performans farklı koşullara ve ihtiyaçlara uyacak şekilde dört sürüş moduyla optimize edilir.

FİLMİ İZLEYİN

Müsaitlik bilgisi için Land Rover Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

KAPASİTE

KAPASİTE
/
KAPASİTE
/

EN ZORLU TESTLER

SÜSPANSİYON

Zorlu test alanımızda gerçekleştirilen testlerde, her bir model on yıllık zorlu kullanım süresine eşdeğer birer teste maruz bırakılmıştır.

RÜZGÂR HIZI

180km/sa yandan esen rüzgar, yüksek ortam sıcaklıkları ve düşük hava akışı durumu gibi zorlu hava hareketleri, her bir modeli ve sahip olduğu sistemleri limitlerine kadar zorlamak üzere iklim odalarımızda yeniden yaratılır.

SICAK VE SOĞUK İKLİM

Araçlar hem gerçek dünya koşullarında hem de iklim odalarında -40°c’de dondurulur ve 50°c’de ısıtılır. Bu sayede nereye giderseniz gidin konfor ve bağlantı her zaman yanınızdadır.

OFF-ROAD

Land Rover’ın efsanevi off-road kapasitesi, her Land Rover aracının sahip olduğu bir mirastır. Arjeplog, İsveç’teki buz ovaları gibi son derece uzak ortamlarda ve Dubai’nin kumlarında test edilen prototipler, 8.500km yol kat eder.

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ
/
TEKNOLOJİ
/
TEKNOLOJİ
/
İNOVASYON

Range Rover Sport’un tamamen alüminyumdan monokok gövde yapısı ve opsiyonel hibrit motoru üstün verimlilik, düşük emisyon ve çok daha iyi araç dinamikleri sunar.

ON-ROAD PERFORMANSI

İyileştirilmiş araç hakimiyeti için Dynamic Response, sürüşü ve kontrolü dengelemek üzere Adaptive Dynamics ve tepkisel, kontrollü viraj dönüşü için Tork Yönlendirme gibi bir dizi teknoloji, sürüş karakterini geliştirir.

OFF-ROAD KAPASİTESİ

Aracın tepkisini sürüş koşullarına uyarlayan Terrain Response 2’den, sürtünmenin düşük olduğu zeminlerde akıcı bir kalkış sağlayan Düşük Çekişte Kalkış’a kadar bir dizi özellikle en zorlu ortamların üstesinden gelin.

SÜRÜCÜ YARDIMLARI

Yaklaşan araçlara karşı uyaran Kör Nokta Monitörü, Park Yardımı teknolojileri ve römorkla geri manevra yapmayı kolaylaştıran Gelişmiş Çekme Yardımı gibi sürücü yardım fonksiyonları yolculuğunuzu daha kolay ve güvenilir hale getirir.

KONFOR VE RAHATLIK

Bagaj kapağını zahmetsizce açıp kapatmanızı sağlayan elektrikli harekete duyarlı bagaj kapağı ve otomatik erişim yüksekliği araca girişi ve çıkışı kolaylaştırır.

HABER/EĞLENCE

InControl Touch Pro, navigasyona sahiptir ve 10 inç Touchscreen ekran aracılığıyla erişilebilirdir; sistem, konsere benzer bir deneyim için MeridianTM Ses Sistemi ve InControl Connect Pro gibi seçeneklerin eklenmesiyle geliştirilebilir.

KONFOR VE RAHATLIK

KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/

© Jaguar Land Rover 2018