SEÇENEKLER & AKSESUARLAR

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

ÇOK DAHA ÇARPICI BİR ETKİ

Range Rover Evoque aracınızı tam anlamıyla kişisel hale getirin. Tavanı, gövde rengini tamamlayıcı veya kontrast yaratan 3 renk seçeneğinden birini tercih ederek ön plana çıkarabilirsiniz. Çeşitli boyut ve tasarıma sahip gümüş veya siyah alaşım jantları seçebilir ve tam LED far seçeneği ile aracınızın şıklığını arttırabilirsiniz.

/

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ

ARACINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Aracınızı daha fazla bireyselleştirmek için size uygun paketler arasından seçiminizi yapın. Siyah Tasarım Paketi, dış tasarıma etkileyici bir hava katarken Sürücü Yardım Paketi park etmeyi kolaylaştırır. Bunların yanı sıra Soğuk İklim Paketi ise, kışa uygun, konforlu bir yolculuk sağlamak üzere ön camı, yıkayıcıları, koltukları ve direksiyonu ısıtır.

/

KONFOR VE KOLAYLIK

KONFOR VE KOLAYLIK

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Aşağıda hoşunuza gidebilecek üç özelliği bulabilirsiniz: Harekete Duyarlı Bagaj Kapağı özelliği, bağaj kapağının zahmetsizce açılmasını sağlar. Masaj seçeneği, ön koltuk konforunu artırır, Zaman Ayarlı Klima Kontrolü seçeneği ise aracın iç sıcaklığını önceden ayarlayabilmenizi sağlar.

/

AKSESUARLAR

İÇ TASARIM AKSESUARLARI

Çocuk koltuklarından ve koruyucu örtülerden eğlence ve teknik özelliklere kadar Land Rover tarafından onaylanmış ekstraları istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.

DIŞ TASARIM AKSESUARLARI

Göz alıcı detaylarla aracınızın görünümünü zenginleştirebilir, zararlara karşı daha fazla koruma sağlayabilir veya arazi sürüşüne yönelik yükseltmeleri tercih edebilirsiniz.

TAŞIMA VE RÖMORK ÇEKME

Tavan Rayı kiti takılı durumdayken, spor malzemeleriniz için özel tasarım saklama bölmesini ve Land Rover'ın römork çekme becerilerini kullanmak için aksesuarları seçebilirsiniz.

FİLMİ İZLEYİN
JANTLAR VE AKSESUARLAR

Alaşım jantlarla Land Rover aracınızın görünümünü kişiselleştirebilir, stilize ve markalı aksesuarlarla janlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

EVOQUE CABRIO İÇİN DONANIM VE AKSESUARLAR

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ

BENZERSİZ BİR KARAKTER

Range Rover Evoque Cabrio aracınızı, bir donanım paketi ekleyerek kişiselleştirin. Aracınıza çok daha etkileyici bir hava katmak için Siyah Tasarım Paketi’ni, park etmeyi çok daha kolay bir hale getirmek için Sürücü Yardım Paketi’ni ve daha fazla sürüş yardımı yeniliklerinden faydalanmak için Teknoloji Paketi’ni seçebilirsiniz.

/

KULLANIŞLI

KULLANIŞLI

RÜZGAR DEFLEKTÖRÜ

Hem donanım hem de aksesuar olarak sunulan rüzgar deflektörü, arka kısımdan gelen rüzgarı azaltarak ön koltuk konforunu arttırır. Ayrıca, tüm Range Rover Evoque Cabrio modelleri, kolay saklama ve dağıtım için arkada rüzgar kesici sabitleme noktaları ile donatılmıştır.

ÜSTÜN

ÜSTÜN

DERİNLİK ALGILAMA

Derinlik Algılama özelliği, maksimum 500 mm derinliğe kadar su derinliğini tarayan bir radar kullanır. Bu bilgi, sesli bir uyarı ile birlikte dokunmatik ekranda görüntülenir.

KULLANIŞLI

KAYAK BÖLMESİ

Pist tutkusu olan kullanıcılar için tasarlanmış kayak bölmesi, kayakların ve diğer uzun yüklerin yük alanından yolcu kabinine doğru güvenle saklanmasını sağlar. Ayrıca, bu özellik, kapak kullanımda olmadığında bardak tutucuları bulunan bir merkez kol dayaması içerir.

ÜSTÜN

ÜSTÜN

ALL-TERRAIN PROGRESS CONTROL

All-Terrain Progress Control, Range Rover Evoque Cabrio aracınızla arazide sürüş sırasında sabit bir hız elde edip bu hızı korumanızı sağlar. Ayrıca, sistem, aracın buz, kar ve ıslak çimen gibi zorlu ve düşük sürtünmeli yüzeylerde bile sorunsuz ve kolay bir şekilde hareket etmesini sağlayan özel bir kalkış özelliği ile zenginleştirilmiştir.

/

RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE AKSESUARLARI

Bu stil sahibi ve çok yönlü Land Rover Onaylı Aksesuarlar ile aracınıza kendi bireysel stilinizi yansıtın.

BİTİŞ

Bu göz alıcı ve kaliteli karbon fiber aksesuarlar ile Range Rover Evoque Cabrio aracınıza performanstan ilham alan bir görünüm katın.

KORUMA

Range Rover Evoque İngiliz bayrağı kauçuk paspas, sürücü ve yolcu ayak boşluğu halısını korumaya yardımcı olur.

BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLAR

Ayırt edici alaşım jant seçeneklerimizden birini tercih edin.

KİŞİSEL

Kişiselleştirilmiş Aydınlatmalı Eşik Kaplamaları, hafif beyaz bir ışıkla aydınlatılan, birçok font seçeneği arasından tercih yapabileceğiniz bir yazı şekliyle istediğiniz yazıyı ekleyerek aracınızı kişiselleştirebilmenizi sağlar.

© Jaguar Land Rover 2017