ÖNE ÇIKANLAR

ÖDÜLLÜ TASARIM

Range Rover Evoque, Beş kapılı ve Convertible gövde stillerinde sunulur. Beş kapılı gövde stilleri, SE Dynamic, HSE ve HSE Dynamic olmak üzere üç model çeşidi içerir. Convertible gövde stili ise HSE Dynamic modelinde sunulur.

TASARIMI GÖRÜNTÜLEYİN
INCONTROL İLE SEYAHATLERDE ÖZGÜRLÜK

InControl Touch Pro, Range Rover Evoque modelinin bağlantı ve eğlence teknolojisini en yüksek seviyeye taşıyan yeni nesil Land Rover haber/eğlence sistemidir. Bu sistem sayesinde park alanı bulabilir, en sevdiğiniz parçayı dinleyebilir ve hatta aracınızın çalınması durumunda izini sürebilirsiniz. InControl hayatınızı kolaylaştırır.

TEKNOLOJİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
KONFOR ODAKLI İÇ TASARIM

Çift iğne dikişli deri ve alüminyum veya ahşap seçenekli kaplamalar kendi kişisel alanınızı yaratmanızı sağlar. Masaj fonksiyonlu ve ısıtma/soğutma özellikli ön koltuklar HSE ve üstündeki donanım paketlerinde sunulan bir opsiyondur. Ayarlanabilir İç Ortam Işıklandırması ile ortama en uygun ambiyansı yakalayabilirsiniz.

İÇ MEKANI GÖRÜNTÜLEYİN

TASARIM

DIŞ TASARIM
/
DIŞ TASARIM OPSİYONLARI
/
İÇ MEKAN
/
İÇ MEKAN
/
İÇ MEKAN
/

ÇOK YÖNLÜ

ÇOK YÖNLÜ İÇ MEKAN
/

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER
/

KAPASİTE

ÖZELLİKLER
/

PERFORMANS

PERFORMANS
/

GERİ DÖN

MODELİNİZİ SEÇİN

RANGE ROVER EVOQUE

Pek çok kolaylık ve pratiklik için 5 kapılı gövde stilini seçin

tbc
tbc
tbc

RANGE ROVER EVOQUE

Üstü açık araçların çarpıcı etkisi için Convertible gövde tipini seçin

OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Range Rover Evoque'u bir dizi şık, kullanışlı, sağlam ve çok yönlü aksesuarla bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayarak aracınızı kişiselleştirme olanağından yararlanın. Hepsinden önemlisi, söz konusu aksesuarlar aracınız yalnızca yeniyken değil, kullanım ömrü boyunca herhangi bir aşamada eklenebilir.

© Jaguar Land Rover 2017