Daha önce hiç bir Range Rover'da görmediğiniz kadar cesur bir evrim; ancak yine de bir Range Rover olduğunu açıkça gösteriyor.

Gerry McGovern

Tasarım Müdürü ve Baş Kreatif Sorumlu

STİLİNİZİ YANSITIN

Range Rover Evoque aracınızı kişiselleştirmek için çok sayıda seçenek sunar. Pek çok seçenek ve geniş bir renk skalası içinden tercihinizi yaparak stilinizi yansıtın.

AYRICALIKLI TASARIM

Çağdaş tasarım ve siluet, şehirde aracınızla ilerlerken fark edilme garantisi veriyor.

KONFOR İÇİN DÜŞÜNÜLMÜŞ ÇAĞDAŞ İÇ TASARIM

Kendinizi modern bir tasarımla çevreleyin. Zarif bir araç içi görünüm için çift dikişli deri, alüminyum ve ahşap kaplama seçenekleri arasından dilediğinizi seçin.

GÜZEL BİR YÜZDEN ÇOK DAHA FAZLASI

Zorlu koşullarda son derece yetkin olan Range Rover Evoque, tüm arazi tiplerinin ve hava koşullarının üstesinden rahatlıkla gelir. Gerçek bir Land Rover.

TASARIM

TASARIM

ÖDÜLLÜ TASARIM

Yükselen orta çizgi, güçlü omuzlar ve konik tavan, Range Rover Evoque'un performansını kanıtlayan atletik bir görünüm sunar. Benzersiz detayları seçmek ise size kalmış. Çeşitli jant alaşım, renk ve kaplama seçenekleri arasından zevkinizi yansıtanları seçin.

TASARIM

TASARIM

İNCE DOKUNUŞLAR

Yenilikçi LED Signature Xenon farlar her türlü koşulda net bir görüş sağlar ve aracın etkileyici duruşuna ve görünümüne katkıda bulunur. Şık dış aynalarda "yanıncaya kadar görünmeyen" sinyal lambaları bulunur.

TASARIM

TASARIM

KENDİ KİŞİSEL ALANINIZI YARATIN

Kullanılan malzemenin kalitesi iç yüzeylerin sade tasarımı ile vurgulanır. Kabini seçtiğiniz döşemeler, çift dikişli deri, alüminyum ve ahşap kaplama renk kombinasyonlarınız ile kişiselleştirebilir ya da panoramik tavanı tercih ederek iç kabinin doğal ışıkla dolmasını sağlayabilirsiniz.

KAPASİTE

KAPASİTE

DİNAMİK SÜRÜŞ KEYFİ

Range Rover Evoque, şehrin her yerinde ve tüm hava şartlarında yetkindir. Adaptive Dynamics sistemi, süspansiyonu daha dinamik bir sürüş deneyimi için ayarlar.

KAPASİTE

KAPASİTE

GÜVENLİ ARAZİ SÜRÜŞÜ

Bir dizi elektronik denge ve çekiş kontrolü sistemi sayesinde nerede ve hangi hava koşulunda olursanız olun hakimiyetinizi koruyun. Terrain Response® ayarlarından Grass/Gravel/Snow, Mud and Ruts veya Sand (Çim/Çakıl/Çamur ve Bataklık ya da Kum) ayarını seçebilirsiniz ve Yokuş İniş Kontrolü de eğimin üstesinden gelir. Aracın yerden yüksekliği oldukça fazladır ve alıcılar su derinliğini size bildirir.

KAPASİTE

KAPASİTE

SÜRÜŞ VERİMLİLİĞİ

Active Driveline sürüşünüzü ve yol yüzeyini devamlı izler; böylece 22 mil/saat üzerindeki hızlarda 4WD'nin devreden çıkarılabileceği durumları tespit eder. Koşullar gerektirdiğinde, sistem daha fazla çekiş gücü sağlamak için dört tekerlekten çekişi 300 milisaniye içinde yeniden devreye alır.

BİR BAKIŞTA TEKNİK ÖZELLİKLER

MAKSİMUM ARAÇ UZUNLUĞU

435.5 cm

Genişlik 209 cm, uzunluk 163,5 cm. Dış aynalar katlandığında aracın genişliği 10,5 cm azalır.

ARKA TAVAN BOŞLUĞU

101 cm

Koltuktan tavana, panoramik tavan opsiyonuyla Ferah arka kabin sayesinde herkes konforlu seyahat edebilir.

BAGAJ ALANI

550 litres

5 kapılı aracın koltukları dik durumdayken. İster tatil bagajı ister spor ekipmanı olsun, Range Rover Evoque'ta yeterince yer vardır.

YAKIT EKONOMİSİ (ORTALAMA)

5.0 l/100km

eD4 motor ile (ortalama). Tamamen alüminyum teknolojili benzin ya da dizel motor seçenekleri, bir galon yakıtla daha fazla yol kat etmek anlamına gelir.

TÜM ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLE

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

Burada gösterilen tüm özellikler her Range Rover Evoque modelinde bulunmaz

İÇ TASARIM

Kendinize özel bir alan yaratmanız için çeşitli kaplama ve özel detay seçenekleri.

DIŞ TASARIM

Pek çok seçenek ve geniş bir renk skalası içinden tercihinizi yaparak stilinizi yansıtın.

PAKETLER

Çok daha fazla kişiselleştirme sağlayan çeşitli opsiyonel ekstralar.

TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK

Sezgisel teknolojiler elinizin altında.

EĞLENCE

Güvenli maceraları eğlenceli kılar.

AKSESUARLAR

Her günden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak donanımlar.

ARACINIZ STİLİNİZİ YANSITSIN

Bir Land Rover aracı satın alırken seçeceğiniz opsiyonlarla onu özel hale getirebilir, aksesuar seçimleriyle de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

GERİ

MODELİNİZİ SEÇİN

RANGE ROVER EVOQUE

 

© Jaguar Land Rover 2015