Daha önce hiç bir Range Rover'da görmediğiniz kadar cesur bir evrim; ancak yine de bir Range Rover olduğunu açıkça gösteriyor.

Gerry McGovern

Tasarım Müdürü ve Baş Kreatif Sorumlu

STİLİNİZİ YANSITIN

Range Rover Evoque aracınızı kişiselleştirmek için çok sayıda seçenek sunar. Pek çok seçenek ve geniş bir renk skalası içinden tercihinizi yaparak stilinizi yansıtın.

AYRICALIKLI TASARIM

Çağdaş tasarım ve siluet, şehirde aracınızla ilerlerken fark edilme garantisi veriyor.

KONFORA YÖNELİK TASARLANMIŞ İÇ MEKAN

Çift iğne dikişli deri ile alüminyum ve ahşap kaplama seçenekleri ideal tasarımı oluşturma konusunda size yardımcı olur. Öndeki klimalı koltuklarda bulunan masaj fonksiyonu ve gelişmiş Ortam Aydınlatması özelliği ambiyansı güzelleştirir.

YALNIZCA GÜZEL BİR YÜZDEN DAHA FAZLASI

Range Rover Evoque, 2WD veya 4WD modelleriyle birlikte gelen E-Capability çözümü ile yakıt verimliliği sunarken zorlu arazi ve hava koşullarının özgüvenli şekilde üstesinden gelir.

TASARIM

TASARIM

ÖDÜLLÜ TASARIM

Yükselen orta çizgi, güçlü omuzlar ve konik tavan, Range Rover Evoque'un performansını kanıtlayan atletik bir görünüm sunar. Benzersiz detayları seçmek ise size kalmış. Çeşitli jant alaşım, renk ve kaplama seçenekleri arasından zevkinizi yansıtanları seçin.

TASARIM

TASARIM

DÜŞÜNCELİ DOKUNUŞLAR

Opsiyonel Adaptif tam LED farlar ayırt edici tasarımı son derece kullanışlı kapasiteyle bir araya getirir. Yolunuzu aydınlatmak için, imza niteliği taşıyan aşağı dönük su birikintisi lambaları zemine aydınlatılmış bir Range Rover Evoque grafiği yansıtır.

TASARIM

TASARIM

KENDİ KİŞİSEL ALANINIZI YARATIN

Kullanılan malzemenin kalitesi iç yüzeylerin sade tasarımı ile vurgulanır. Kabini seçtiğiniz döşemeler, çift dikişli deri, alüminyum ve ahşap kaplama renk kombinasyonlarınız ile kişiselleştirebilir ya da panoramik tavanı tercih ederek iç kabinin doğal ışıkla dolmasını sağlayabilirsiniz.

KAPASİTE

KAPASİTE

DİNAMİK SÜRÜŞ KEYFİ

Range Rover Evoque şehrin her yerinde ve her türlü hava koşulunda yeteneklerini konuşturur. Adaptive Dynamic sistemi, daha dinamik bir sürüş deneyimi için süspansiyonu ayarlar.

KAPASİTE

KAPASİTE

GÜVENLİ ARAZİ SÜRÜŞÜ

Bir dizi elektronik denge ve çekiş kontrolü sistemi sayesinde nerede ve hangi hava koşulunda olursanız olun hakimiyetinizi koruyun. Terrain Response® ayarlarından Grass/Gravel/Snow, Mud and Ruts veya Sand (Çim/Çakıl/Çamur ve Bataklık ya da Kum) ayarını seçebilirsiniz ve Yokuş İniş Kontrolü de eğimin üstesinden gelir. Aracın yerden yüksekliği oldukça fazladır ve alıcılar su derinliğini size bildirir.

KAPASİTE

KAPASİTE

SEZGİSEL SÜRÜŞ

Aktif Güç Aktarımı 4WD özelliğini 22 m/sa üzerindeki hızlarda devre dışı bırakmak üzere fırsatları değerlendirmek amacıyla sürüş tarzınızı ve yol yüzeyini sürekli olarak izler. Ancak koşullar gerektirdiğinde, sistem daha güçlü bir çekiş için 300 milisaniye içinde yeniden devreye girer. Düşük hızlarda bir diğer yardımcı da çekişin azaldığı düşük hızlarda sizi yeniden destekleyen All Terrain Progress Control özelliğidir.

BİR BAKIŞTA TEKNİK ÖZELLİKLER

MAKSİMUM ARAÇ UZUNLUĞU

437.1 cm

Genişlik 209 cm, yükseklik 163,5 cm. Aracın genişliğini 10,5cm azaltmak için aynaları katlayın.

ARKA TAVAN MESAFESİ

101 cm

Koltuktan panoramik tavan seçeneğine sahip tavana kadar, ferah bir arka kabin tüm yolcuların konforlu bir yolculuk yapmasını sağlar.

BAGAJ ALANI

575 litre

Beş kapılı araçta koltuklar dik konumdayken. İster tatil valizleriniz, ister spor malzemeleriniz olsun Range Rover Evoque geniş bir alana sahiptir.

YAKIT EKONOMİSİ (ORTALAMA)

4.3 l/100km

eD4 motorla birlikte (ortalama). Tümüyle alüminyum teknolojisi ile bir araya getirilmiş benzinli ve dizel motor yelpazesi bir litre benzinle daha fazla mesafe kat etmenizi sağlar.

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

Burada gösterilen tüm özellikler her Range Rover Evoque modelinde bulunmaz

İÇ TASARIM

Kendinize özel bir alan yaratmanız için çeşitli kaplama ve özel detay seçenekleri.

DIŞ TASARIM

Pek çok seçenek ve geniş bir renk skalası içinden tercihinizi yaparak stilinizi yansıtın.

PAKETLER

Çok daha fazla kişiselleştirme sağlayan çeşitli opsiyonel ekstralar.

TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK

Sezgisel teknolojiler elinizin altında.

EĞLENCE

Güvenli maceraları eğlenceli kılar.

AKSESUARLAR

Her günden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak donanımlar.

ARACINIZ STİLİNİZİ YANSITSIN

Bir Land Rover aracı satın alırken seçeceğiniz opsiyonlarla onu özel hale getirebilir, aksesuar seçimleriyle de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

© Jaguar Land Rover 2015