OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Lütfen daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları ile temasa geçin.

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

ALAŞIM JANTLAR

Dış tasarım aksesuar seçiminize uyum sağlayan favori alaşım jantlarınızı ekleyebilirsiniz. Jantlar, 18 inç ve 20 inç arasında bir dizi boyutta ve Diamond Turned, Gloss Black, Gloss Dark Grey gibi çeşitli kaplama seçenekleri ile sunulur.

/
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ
/

TEKNOLOJİ

İNOVASYON

Land Rover, yakıt ekonomisi sağlamak ve taviz vermeksizin emisyonu azaltmak üzere sürekli olarak yeni motor teknolojileri geliştirir. Bunlar arasında ihtiyaç duyulmadığı anda motoru kapatan Otomatik Durdurma/Çalıştırma sistemi ve yeni hafif, şanzıman seçenekleri yer alır.

YOL PERFORMANSI

Uzun mesafeli sürüşlerde sizi rahatlatacak Adaptif Hız Sabitleyici ve optimum sürüş ve kontrol dengesi sağlayan Adaptive Dynamics gibi Land Rover teknolojileri, yolda hassas ve sakin bir sürüşe katkı sağlar.

ARAZİ KAPASİTESİ

Land Rover araçları, en zorlu arazilerin üstesinden gelmenize olanak sağlayacak teknolojilerle donatılmıştır. Tüm Land Rover araçları, sürüşü yüzeye uyarlayan orijinal Terrain Response özelliğinden, dik yokuşlardan güvenle inmenizi sağlayan Yokuş İniş Kontrolü özelliğine kadar, sektör lideri beceriler sunmaya devam ediyor.

SÜRÜCÜ DESTEK

Her iki yandan yaklaşan araçlar konusunda sizi uyaran Kör Nokta Monitörü, park etmeyi kolaylaştıran bir dizi Park Asistanı teknolojileri ve kısıtlamalara daha hızlı bir biçimde yanıt vermenize destek olan Hız Limiti Uyarıları ile Sürücü Destekleri yalnızca sürüşe odaklanmanızı sağlar.

KONFOR VE KOLAYLIK

Hava koşullarından bağımsız olarak herkesin konforlu bir biçimde yolculuk etmesini sağlayan son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemlerinin yanı sıra seçim yapabileceğiniz bir dizi hareket ve anahtarsız sistem teknolojisi ile Land Rover araçları rahat bir biçimde seyahat etmenizi sağlar.

HABER/EĞLENCE

Land Rover haber/eğlence teknolojisi, aracınız ve akıllı telefonunuz üzerinden son teknoloji eğlence ve haberleri paylaşır. InControl Connect uygulamaları, sizi aracınıza güvenli bir biçimde bağlar. Bir dizi dokunmatik ekran, eğlence ve kullanışlılık sağlar; ayrıca Meridian TM ses sistemleri, konser kalitesinde ses sunar.

YOL PERFORMANSI

Uzun mesafeli sürüşlerde sizi rahatlatacak Adaptif Hız Sabitleyici ve optimum sürüş ve kontrol dengesi sağlayan Adaptive Dynamics gibi Land Rover teknolojileri, yolda hassas ve sakin bir sürüşe katkı sağlar.

Tüm teknolojiler, her araçta sunulmaz.  

Lütfen daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları ile temasa geçin.

AKSESUARLAR

Discovery Sport aracınıza kişisel stilinizi eklemek ister misiniz? Peki, kullanışlı bir özelliğe, ya da modern bir stile ne dersiniz? Bunun için aşağıda yer alan Aksesuar Lifestyle Koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.

STİL

Bu hafif, sofistike farlarla virajları dönerken tüm bakışlar size çevrilecek. Discovery Sport aracınıza kişisel stilinizi kazandırarak diğerlerinden ayrılın.

TOURING

İster birkaç saatliğine, ister birkaç haftalığına yolculuğa çıkıyor olun, valizleriniz, tüm ailenizin rahatça yerleşip konforlu bir biçimde seyahat edebileceği şekilde saklanır.

SPOR

Yolcularınızın çamura bulanması, Discovery Sport'unuzun da kirleneceği anlamına gelmez. Aracınızı eğitim oturumları, hafta sonu maçlarında oluşacak dağınıklardan veya diğer kirlerden koruyun.

AÇIKHAVA

Doğanın sunduğu tüm güzellikleri deneyimledikten sonra, Discovery Sport aracınızın tıpkı kendinizi hissettiğiniz gibi mükemmel görünmesini sağlayın. Bu aksesuarlar, taş, sıyrık, çamurlu bot veya pati lekesi gibi sorunlara karşı aracınızı uzun yıllar boyunca açık havada korur.

© Jaguar Land Rover 2017