Tam da bir Discovery'den bekleyeceğiniz üzere çok yönlü Discovery Sport, opsiyonel 5+2 oturma düzeni içerirken geleneksel 5 koltuklu SUV'lerden daha düşük bir karbon ayak izine sahip.

GERRY MCGOVERN

TASARIM MÜDÜRÜ VE BAŞ KREATİF SORUMLU

HER GÜN SIRA DIŞI

Discovery Sport'un ince, aerodinamik silueti, efsane haline gelmiş Land Rover kapasitesi ve esnek iç tasarım ile birleşerek yüksek potansiyelli ve mükemmel görünümlü bir araç ortaya çıkarıyor.

SÜRÜCÜYE GÜVEN VEREN ZORLU TESTLERDEN GEÇTİ

Discovery Sport'un teknolojileri 20'den fazla ülkede, 18 aydan uzun bir süre boyunca tüm zeminlerde ve en zorlu koşullarda test edildi.

ESNEK OTURMA DÜZENİ, DİZ MESAFESİ VE YÜKLEME ALANI

İsteğe bağlı kayar ikinci koltuk sırası, Range Rover ile aynı diz mesafesini sunarken yine isteğe bağlı üçüncü koltuk sırası da ihtiyacınız olan yükleme veya oturma düzeni alanını ayarlayabilmenize olanak tanır.

FİLMİ İZLE

KOLAY KULLANIM İÇİN YÜKSEK TEKNOLOJİ GÖSTERGELER

Son teknoloji kontroller, sekiz inç dokunmatik ekran ve opsiyonel Head-Up Display'i de barındıran gösterge paneline sezgisel bir kullanım için düzgün bir şekilde yerleştirilmiştir.

FİLMİ İZLE

ÇOK YÖNLÜLÜK

ÇOK YÖNLÜLÜK

HEM YOLDA HEM DE ARAZİDE USTALIK

Sürücüyü çekiş gücünün azalabileceği düşük hızlarda desteklemek üzere tasarlanan All Terrain Progress Control özelliği (sunuluyorsa) Yokuş İniş Kontrolü , Terrain Response ve Çekiş Kontrolü özellikleriyle bekleme durumundan ayarlanan hıza çıkmaya hazırdır.

Discovery Sport ile kendinden emin sürüş keyfini yaşayın.

ÇOK YÖNLÜLÜK

ÇOK YÖNLÜLÜK

İHTİYACA GÖRE AYARLANABİLEN, CÖMERT YÜK ALANI

Discovery Sport tüm zorluklara meydan okuyacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. 1698 litre kapasiteli yük alanı ve düz kullanıldığında Range Rover'da olduğu kadar uzun bir yükleme alanı sunan esnek oturma düzeni seçeneği, hem yolculara hem de eşyalarına bolca yer kalmasını sağlar.

ÇOK YÖNLÜLÜK

ÇOK YÖNLÜLÜK

SÜRPRİZ FERAHLIK

Son derece konforlu ikinci koltuk sırası stadyum oturma düzeni, mükemmel görüş açısı ve 160 mm hareket olanağı ile sektöründe benzersizdir. Opsiyonel 5+2 üçüncü koltuk sırası arka kısma iki çocuk oturtabilmenizi sağlar. Sade, 50:50 kullanıma sahiptir ve dış tasarımdan ödün vermeden yerleştirilebilir.

/

TASARIM

TASARIM

GÜNÜMÜZ İÇİN BENZERSİZ ŞEKİLDE TASARLANDI

Düzgün orantılara sahip kompakt gövdesi ve amaca yönelik tasarlanmış duruşu ile son derece modern ve merak uyandıran bir araç. Seçkin siluet ve özenle şekillendirilmiş yüzeyler, aracınızla özel bir bağ oluşturabilmeniz için tasarlandı.

TASARIM

TASARIM

DISCOVERY TASARIM DNA'SI YENİDEN KARŞIMIZDA

Dış tasarımın cazibesi çok yönlü bir paket oluşturmak üzere sade yüzeylerle tamamlanan cesur yatay ve dikey hatlar, kusursuz kaplamalar ve opsiyonel premium deri özellikleri ile iç tasarıma da yansıtılıyor. Hem iç hem de dış tasarım kesintisiz şekilde bütünleşerek Discovery genlerini açıkça ortaya koyarken, aynı zamanda geleceğe dönük bir araç yaratmış.

TASARIM

TASARIM

DETAYLARA GÖSTERİLEN ÖZEN

Black Tasarım Paketi'ndeki (sunuluyorsa) birbirine uyumlu tavan, ızgara, çamurluk havalandırması, ayna kapakları, amblem ve Parlak Siyah jantlarla yenilikçi tasarım ögelerini ön plana çıkarabilirsiniz.

/

BİR BAKIŞTA TEKNİK ÖZELLİKLER

BAGAJ ZEMİN UZUNLUĞU

1,887 mm

Değişik boylarda, uzun ya da hacimli yükler için ikinci koltuk sırası düz olacak şekilde katlanabilir.

MAKSİMUM DİZ MESAFESİ

999 mm

SE ve üstü modellerde yer alan ikinci koltuk sırasını 160 mm öne ve arkaya çekebilme özelliği sayesinde araç içi konforunuzu katlayın.

ÇOK YÖNLÜ SAKLAMA

34.65 litre

Yoğun yaşam tarzınızı destekleyen, özenle tasarlanmış geniş kabin saklama alanları.

RÖMORK ÇEKME LİMİTİ

2,500 kg

Avrupa için, 5 kapılı seat SD4 otomatik araçlarda geçerlidir.

TÜM ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLE

SEÇENEKLER & AKSESUARLAR

Burada gösterilen tüm özellikler tüm Discovery Sport modellerinde yer almamaktadır

İÇ TASARIM

Tamamen size ait bir alan yaratmanız için çeşitli kaplama ve özel detay seçenekleri.

DIŞ TASARIM

Pek çok seçenek ve geniş bir renk skalası içinden tercihinizi yaparak stilinizi yansıtın.

PAKETLER

Çok daha fazla kişiselleştirme sağlayan çeşitli opsiyonel ekstralar.

TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK

Sezgisel teknolojiler elinizin altında.

EĞLENCE

Güvenli maceraları eğlenceli kılar.

AKSESUARLAR

Her günden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak donanımlar.

ONU TAM İSTEDİĞİNİZ HALE GETİRİN.

Aracınızı alırken opsiyonlardan arasından seçimler yapabilir veya dilediğiniz zaman Land Rover aksesuarları ile hayat tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

© Jaguar Land Rover 2017