Land Rover InControl™

Sizi aracınıza bağlayacak
bir dizi özellik

InControl UZAKTAN KUMANDA

Yakıt seviyesini uzaktan kontrol edebilir, kalabalık bir park alanında otomobilinizi bulabilir, hatta bir camı açık bırakıp bırakmadığınızı kontrol edebilirsiniz; üstelik tüm bunları kullanışlı bir akıllı telefon uygulamasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

InControl GÜVENLİK

InControl Güvenlik, izleme teknolojisi kullanarak bir hırsızlık girişimi olması halinde sizi uyarır ve zamanında kurtarılabilmesi için otomobilinizin konumunu polise bildirir.

InControl WIFI

Bu özellik, araç içerisinde sekiz adede kadar cihazın aynı anda kullanımına olanak tanıyan bir 3G kablosuz erişim alanı sağlar. Yolcularınız yolculuk boyunca çalışabilir veya eğlenebilir.

InControl UYGULAMALARI

Land Rover InControl Uygulamaları, cihazın InControl Uygulamaları USB Portu üzerinden bağlanmasıyla aracınızın dokunmatik ekranında çeşitli akıllı telefon uygulamalarını kullanmanıza olanak sunar.

LAND ROVER InControl™ UYGULAMALARI

Akıllı telefon teknolojisi: Cihazınız
ve aracınız arasındaki birliktelik

GÜVENLİK VE KOLAYLIK

InControl Secure

İzleme teknolojisi, bir hırsızlık girişimi durumunda sizi uyarır ve hızlı bir şekilde kurtarılabilmesi için aracınızın yerini Land Rover izleme merkezine bildirir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

InControl Wi-Fi

Araç içerisinde sekize kadar cihazın aynı anda kullanımına olanak tanıyan hızlı, araç içi 3G kablosuz erişim alanı, yolculuk boyunca yolculara çalışma ve eğlenme olanağı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Jaguar Land Rover Limited: __________ office: Abbey Road, Whitley, ________ CV3 4LF. Registered in England __: 1672070