TEST SÜRÜŞÜ

Land Rover ile sürüş heyecanını deneyimleyin. Bu form ile test sürüşü randevu talebiniz seçtiğiniz Land Rover Yetkili Satıcısı'na ulaşacak ve randevunuz en kısa zamanda teyit edilecektir.
Model *
Adınız *
Soyadınız *
GSM *
E-posta *
İl *
Ehliyet alış yılı *
Lütfen, test sürüşü randevusu almak istediğiniz Yetkili Satıcımızı seçiniz
Mevcut kullandığınız araç
Yetkili Satıcımıza iletmek istediğiniz ek notlar varsa aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz
Güvenlik Kodu *


*Doldurulması zorunlu alanlar
Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.
Yasal Not'u okudum ve onaylıyorum.
Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenmek, yanlış olan verilerinizi düzeltmek ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etmek için 0800 211 00 17'yi sabit hatlardan ücretsiz arayabilirsiniz.