RANGE ROVER SPORT
HER ZAMAN ZİNDE.

ŞİMDİ YENİ NESİL INGENIUM MOTOR SEÇENEKLERİYLE.
Hem şehirde hem de arazide, etkileyici gövde tasarımını dinamik performans ile birleştiren Range Rover Sport, şimdi yeni nesil 240 BG 2.0 litre Ingenium Dizel motor seçeneği ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nda sizi bekliyor.
Range Rover Sport hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.
Adınız *
Soyadınız *
GSM *
Size ulaşabileceğimiz bir cep telefonu numarası giriniz.
E-posta *
İl *
Tercih Ettiğiniz Yetkili Satıcı *
Güvenlik Kodu *
*Doldurulması zorunlu alanlar
Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Yasal Not'u okudum ve onaylıyorum.
Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenmek, yanlış olan verilerinizi düzeltmek ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etmek için 0800 211 00 17'yi sabit hatlardan ücretsiz arayabilirsiniz.