YENİ RANGE ROVER VELAR ELLIE GOULDING İLE NEW YORK SOKAKLARINDA

Yeni Range Rover Velar için ABD'de Ellie Goulding'in özel canlı performansı ile muhteşem bir tanıtım gerçekleştirildi. Müzik listelerinin zirvesinde yer alan şarkıcının New York performansının ardından, büyük bir merakla beklenen Yeni Range Rover Velar için East Side House Settlement'ın Yıllık Galası'nda bir bağış müzayedesi de yapıldı.
Goulding, Range Rover'in metropolitan evi olan Manhattan'da Velar'ın ABD lansman partisine İngiliz cazibesi kattı. Ünlü şarkıcı, yeni Velar'ı ilk kullanan ve dünya çapında online bir izleyici grubu karşısında şarkı söyleyen ilk kişi oldu. Tanıtım etkinliği, ünlü şarkıcının ‘Love Me Like You Do’ performansı ile açıldı ve şarkıcının Facebook sayfasından canlı olarak yayınlandı:

Her zaman Range Rover'ın büyük bir hayranıydım ve ABD'de gerçekleştirilen bu lansmanda yer almak benim için büyük bir zevkti. En sevdiğim şehirlerden birinde, her yıl 10.000'den fazla kişinin hayatını iyileştiren yerel bir yardım derneğine destek olmak da beni ayrıca çok daha mutlu etti.

Ellie Goulding

Jacob Javits Center'da 13 Nisan Perşembe günü yapılacak 2017 New York Uluslararası Otomobil Fuarı'nın bir ön tanıtımı olan East Side House Settlement bağış galasında, bir Ranger Rover Velar açık artırma ile satılacak. En yüksek teklifi veren müzayede katılımcısı, merakla beklenen yeni aracı dünya genelinde teslim alacak ilk müşterilerden biri olacak.


Galadan elde edilen gelir, Bronx ve Kuzey Manhattan'da eğitim ve sosyal hizmetler sağlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan East Side House Settlement'a bağışlanacak.


Range Rover Evoque ve Range Rover Sport arasındaki boşluğu doldurmak üzere tasarlanan Velar, Range Rover ailesine benzersiz bir cazibe, modernlik ve şıklık getirdi. Duygu dolu ve tartışılmaz genlere sahip bir araç olan Velar türünün ilk örneğidir.


Velar, etkileyici şekilde optimize edilmiş hacmi, güçlüyüzeyleri ve büyüleyici silueti gözler önüne seren, kendi sınıfında etkileyici, öne çıkan bir tasarıma sahip.

Gerry McGovern Land Rover Baş Tasarım Direktörü

Range Rover'ın yenilikçilik geçmişini sürdüren Velar, gelişmiş teknolojileri, etkileyici tasarımı ve detaylara gösterilen özeni bir araya getiriyor.


Aracın merkezinde Touch Pro Duo adı verilen yeni, son teknoloji ürünü haber/eğlence sistemi yer alıyor. Geliştirilmesine katkıda bulunan mühendisler tarafından ince profili ve sade yüzeyleri nedeniyle 'Blade' olarak adlandırılan sistem, daha net, daha hızlı ve daha keyifli bir deneyim sunarak her yolculuğu zenginleştiriyor.


Velar, Jaguar Land Rover’ın Hafif Alüminyum Mimarisi kullanılarak en baştan tasarlanmıştır. Daha güvenli, daha güçlü ve daha temiz olan bu aracın sürüş performansı da iyileştirilmiştir. Yeni Velar, 180 bg 2,0 litre Ingenium dizel motordan, güçlü 380 bg 3,0 litre Supercharged V6 benzinli motora kadar beş farklı motor seçeneği ile sunulmaktadır.


© Jaguar Land Rover 2018